6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

I Rudolec poráží venku Losenici

68. T. Neubauer - 22. D. Jaroš , 50. A. Boháček , 61. A. Boháček , 63. D. Jaroš , 73. D. Jaroš (p.)
20

Šestigólový zápas ovládl Rudolec a posouvá se na druhé místo v tabulce! Ani Losenice ale v tomto zápase nevyšla gólově na prázdno.

Gól v 22. minutě

Velká Losenice neprožívá vůbec snový start do sezóny. Za to Rudolci se poměrně daří a to ukázal již v 22. druhé minutě, když skóroval David Jaroš. Poločas byl takhle již zakončen, žádnému z týmů se nepodařilo skóre 0:1 upravit.

Velká úprava skóre a penalta

Rudolec vstoupil do druhého poločasu mnohem úspěšněji, přidal další tři góly na 0:3, skóroval dvakrát Aleš Boháček a jednou David Jaroš. V 68. minutě se podařilo Losenici snížit, ale nebylo to nic platné, když pět minut potom vrátili hosté rozdíl skóre zase o 4 góly, když zvýšil Dvaid Jaroš z penalty na 1:5. Tak i zápas skončil.