1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Čáslavice v závěru zápasu s Litohoří urvaly alespoň bod zásluhou kanonýra Marcela Šimka

14

Ve vzrušujícím fotbalovém utkání mezi týmy Čáslavice a Litohoř, které se konalo v sobotu, se oba týmy střetly ve vyrovnaném zápase, který skončil remízou 3:3. Byl to zápas plný emocí, vášně a úžasných gólů, které poskytly divákům nezapomenutelný zážitek.

Domácí dvakrát srovnali skóre

Už ve 3. minutě se utkání dostalo do zajímavého tempa, když hráč Litohoře Jaroslav Okoš otevřel skóre brankou do sítě soupeře, čímž dostal svůj tým do vedení 1:0. To však byla jen první kapitola tohoto emocionálního duelu. Domácí tým Čáslavic nechtěl zaostávat a ve 24. minutě dokázal srovnat skóre na 1:1. Patrik Růžička se trefil do branky soupeře a přinesl svému týmu důležitý gól, který znovu otevřel otázku o vítězi utkání. Napětí na hřišti zůstalo, a to i poté, co v 31. minutě přišel další zvrat. Tentokrát to byl Josef Pintér z Litohoře, který dokázal prostřelit brankáře Čáslavic a vrátil vedení svému týmu na 2:1. Litohoř tak opět vedla, ale Čáslavice se nevzdávaly. V závěru prvního poločasu, konkrétně v 43. minutě, se opět prosadil hráč Čáslavic Patrik Růžička. Svým druhým gólem v utkání vyrovnal skóre na 2:2 a přivedl svůj tým zpět do hry.

Domácí v závěru zápasu vyrovnali

Oba týmy pokračovaly v útoku, přičemž Tomáš Kosmák v 47. minutě vstřelil branku a znovu posunul tým Litohoř do vedení 3:2. Bylo to pro tým Litohoř skvělé vedení, ale Čáslavice nevzdaly a pokračovaly ve snaze srovnat skóre. Dlouho to vypadalo, že tým Litohoř udrží své vedení, ale v 88. minutě se stalo něco neuvěřitelného. Marcel Šimek ze týmu Čáslavice vstřelil vyrovnávací branku, čímž stanovil konečný výsledek na 3:3. Byla to dramatická závěrečná fáze zápasu, která přivedla diváky na hřiště k napětí a vzrušení. V 90. minutě domácí navíc ještě dokázali trefit tyč hostující branky.

Sahali jsme po třech bodech, nakonec jsme byli rádi za bod, protože v 90. minutě domácí trefili tyč, naštěstí to nepadlo do branky a tak je dělba bodů asi spravedlivá

FK Čáslavice-Sádek
P. Vyhnálek [-] - M. Šimek [-] , L. Micka [-] , M. Busta [-] , M. Rada [-] , D. Šmehlík [-] , M. Klika [-] (62. L. Mach [-] ) , R. Bastl [-] , M. Zikmund [-] , O. Bulička [-] (63. Š. Binka [-] ) , P. Růžička [-]

TJ Litohoř
Z. Kapinus [-] - T. Krejča [-] , K. Svoboda [-] , D. Puchnar [-] , T. Kosmák [-] , J. Okoš [-] (88. V. Polický [-] ) , J. Pintér [-] , P. Obrdlík [-] , R. Finda [-] , O. Kostka [-] , P. Šindelář [-]

ŽK: 33. M. Klika - 33. J. Okoš , 34. K. Svoboda , 40. P. Šindelář .
Hráči zápasu: P. Růžička - J. Okoš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - ŠAFRATA Marek (N), VAŘBUCHTA Pavel (N).