13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

FŠ Třebíč B doma deklasovala Dukovany B dvouciferným skórem

15

Ve vysoce napínavém zápase mezi FŠ Třebíč B a Dukovany B se FŠ Třebíč B ukázala jako nesporný vítěz, poraziv Dukovany B s konečným skóre 11:2. Tým FŠ Třebíč B předvedl vynikající herní dovednosti a útočnou sílu, což vedlo k jejich dominanci na hřišti. Dukovany B bojovaly statečně, ale nakonec nestačily na skvělý výkon soupeře.

Domácí rozhodli již v první půli

Utkání mezi týmy FŠ Třebíč B a Dukovany B bylo výrazně jednostranné a skončilo výhrou FŠ Třebíč B s konečným skóre 11:2. Domácí tým FŠ Třebíč B vstoupila do utkání velmi aktivně a získal vedení již v první minutě, když se trefil kapitán Robin Havelka. Jiří Eliáš následoval brankou v 5. minutě, a Lukáš Raitmajer přidal další gól o minutu později. Hosté, Dukovany B, snížili na 2:1 ve 14. minutě díky brance Petra Pislcajta, ale to byla jediná branka, kterou vstřelili během zápasu. Domácí tým FŠ Třebíč B pokračoval ve skvělém výkonu a před poločasem přidal další čtyři branky, což znamenalo vedení 7:1. Kromě již zmíněných hráčů se trefil Martin Kratochvíl a znovu Robin Havelka. Lukáš Raitmajer dokonce vstřelil hattrick s brankou ve 37. minutě a Martin Minář přidal branku v 41. minutě.

Domácí ještě skóre navýšili

Druhý poločas začal druhou brankou Dukovan a to zásluhou hostujícího hráče Františka Smysitela, který snížil na 7:2 ve 59. minutě. Třebíč branka nijak nevykolejila a pokračovala ve své ofenzivní hře. Martin Minář se zapsal do sportovních análů svou druhou brankou v 61. minutě, a Lukáš Raitmajer přidal čtvrtou branku v 81. minutě a v 89. minutě přidal 5 branku a pečetil jednoznačné a vysoké vítězství Fošky. Králem zápasu byl bezpochyby Lukáš Raitmajer, který vstřelil celkem 5 branek a měl velký podíl na vítězství týmu FŠ Třebíč B.

SK Fotbalová škola Třebíč B
Fanoušek FŠ Třebíč B: Utkání skončilo výsledkem 11:2 ve prospěch domácího týmu FŠ Třebíč B. Hráči z Třebíče ukázali svou sílu a střeleckou efektivitu, což z tohoto zápasu udělalo zajímavou událost pro fanoušky fotbalu.

S. Kuba [-] - O. Kühweg [-] , P. Saitl [-] , M. Kratochvíl [-] , V. Kopuletý [-] - M. Minář [-] , J. Eliáš [-] , M. Sobotka [-] (66. . Křivánek [-] ) , R. Havelka [-] , Š. Dvořák [-] - L. Raitmajer [-] -

SFK Dukovany 2001 B
J. Dobrovolný [-] - T. Juřík [-] (66. P. Horák [-] ) , M. Ferus [-] , O. Horák [-] , M. Holoubek [-] (46. A. Smysitel [-] ) , P. Furiš [-] , P. Pislcajt [-] (66. T. Slavík [-] ) , P. Jílek [-] , J. Jakub [-] , L. Traxler [-] , J. Nahodil [-]

ŽK: 79. R. Havelka - 64. P. Pislcajt , 83. T. Slavík .
Hráči zápasu: L. Raitmajer .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - SVÍTIL Roman (N), MATĚJKA Jan (N).