11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Divočina v prvním poločase přinesla v Litohoři nakonec nerozhodný výsledek a také dva hattricky

11

Ve vzrušujícím zápase mezi Litohoří-Okříšky B skončilo skóre remízou 4:4 (4:3). První poločas byl divoký, s hattrickem domácího hráče Josefa Pintéra a hostujícího Iva Večeři. Oba týmy podaly skvělý výkon, což přineslo dramatické chvíle a nekonečné napětí na hřišti.

Domácí v přestřelce o gól lepší

Domácí nastoupili do utkání aktivně a již v 1. minutě měl tutovku Coufal ale netrefil hostující branku.V 5. minutě to byl opět Coufal, který pronikl po pravé straně až před hostující branku, ale i tuto šanci zahodil.Běžela 20. min a domácí Pinter přehodil hostujícího brankáře 1-0. O necelé dvě minuty to byl opět Pinter který využil zaváhání hostující obrany a zvýšil na 2-0. Potom přišla totální krize domácí obrany, kdy se během čtyř minut trefili postupně hostující Molák a dvakrát Večeřa a rázem bylo 2-3 pro hosty. Domácí se ale z tohoto šoku rychle oklepali a ve 37. minutě vyrovnal zkušeně Pinter 3-3. Když už se zdálo, že poločas skončí nerozhodně, udeřili domácí z rohového kopu kdy se prosadil Černý 4-3

Hosté dokázali alespoň vyrovnat

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal, hosté byli lepší .Vyrovnání přišlo v 79. minutě kdy se ze 40 metrů z přímého kopu parádně trefil hostující Večeřa 4-4. V prvním poločase zápasu mezi Litohoří a Okříšky B jsme viděli skvělé gólové dostihy, které přivedly obě týmy k napínavé remíze 4:4. Srdce fanoušků zaplesala v rytmu každého gólu, který padl. Oba týmy předváděly vynikající fotbalové dovednosti, což dělalo tento zápas nezapomenutelným pro všechny přítomné. Když se skóre nakonec zastavilo na 4:4 (4:3), fanoušci si uvědomili, že viděli skvělou bitvu na hřišti, která jim ještě dlouho utkví v paměti.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, trenér: Proti výborně hrajícímu soupeři jsme podali bojovný výkon,nechápu čtyřminutový výpadek naší obrany, kdy jsme třikrát inkasovali.Hosté byli ve druhém poločase jasně lepší a tak i bod je dnes pro nás dobrý.

TJ Litohoř
Z. Kapinus [-] - D. Puchnar [-] , L. Dolanský [-] , D. Černý [-] , J. Pintér [-] , P. Obrdlík [-] (82. J. Okoš [-] ) , P. Šťastný [-] , R. Finda [-] (89. V. Polický [-] ) , L. Coufal [-] , O. Kostka [-] , P. Šindelář [-]

SK Huhtamaki Okříšky B
T. Nevolka [-] - M. Vrzal [-] (46. M. Pařízek [-] ) , D. Šinkovský [-] , I. Večeřa [-] , M. Zeman [-] , P. Molák [-] , M. Hobza [-] , J. Jůza [-] (59. F. Koreš [-] ) , T. Dočkal [-] , M. Veleba [-] (46. V. Jůza [-] ) , M. Večeřa [-]

Hráči zápasu: J. Pintér - I. Večeřa .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - DOLANSKÝ Ladislav (N), KOŠÁK František (N).