5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Jaroměřicím nestačilo k výhře nad Moravskými Budějovicemi B ani dvoukolové vedení z prvního poločasu

10. D. Vydra , 34. T. Kalay - 54. O. Fedra , 67. M. Neubauer
15

Sledovali jsme zajímavý fotbalový zápas mezi týmy Jaroměřice-Moravské Budějovice B a Branky, který skončil remízou 2:2. Tento zápas nabídl fanouškům spoustu vzrušení a dramatických okamžiků.

Domácí o dva góly lepší

První branku zápasu zaznamenal David Vydra v 10. minutě. Tato branka poslala Jaroměřice-Moravské Budějovice B do vedení 1:0 a přinesla jim počáteční náskok. Tomáš Kalay navýšil vedení na 2:0 v 34. minutě, což zdůraznilo dominanci domácího týmu v prvním poločase. Fanoušci v hledišti byli nadšeni výkonem svého týmu a doufali, že si udrží vedení až do konce zápasu.

Hosté dokázali vyrovnat

Nicméně, druhý poločas přinesl obrat. Ondřej Fedra snížil na 2:1 v 54. minutě, což dalo Brankám naději na vyrovnání. Hráči Brankám začali tlakem a snažili se najít rovnováhu. Jejich úsilí bylo nakonec odměněno v 67. minutě, kdy Matouš Neubauer překonal brankáře Jaroměřic-Moravských Budějovic a zajistil tak svému týmu vyrovnání 2:2.Závěr zápasu byl velmi napínavý, přičemž oba týmy se pokoušely získat tři body za vítězství. Avšak žádný z nich nedokázal překonat brankáře soupeře a zápas skončil remízou 2:2. Tato remíza byla výsledkem tvrdého boje na hřišti a oba týmy si zaslouží uznání za své výkony. Fanoušci si určitě užili vzrušující fotbalový zápas, který nabídl branky, dramatické momenty a nekompromisní soupeření. Budeme sledovat, jak se oba týmy budou vyvíjet v následujících zápasech a zda budou schopni dosáhnout dalších úspěchů na fotbalovém hřišti.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš, hráč: Byl to zapas poločasů, první jsme hostí prehravali, kdy se nám i podařilo dát dva góly. Do druhé poločasu jsme nastoupili jako jiné mužstvo a soupeř na nás valil jednu akci za druhou, kdy dokázal vyrovnat

M. Kašparides [-] - T. Přibyl [-] , J. Stejskal [-] , L. Pekárek [-] (84. V. Kočí [-] ) , Z. Melán [-] , Z. Nykrmajer [-] (66. M. Konfršt [-] ) , D. Vydra [-] , P. Hadraba [-] , T. Kalay [-] , T. Hambálek [-] , V. Aujezdský [-]