2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Mohelno si zastřílelo v Moravských Budějovicích B

13

Mohelnu se na úvod sezóny podařilo zvítězit v Moravských Budějovicích, kde porazily zdejší rezervu jasně 2:7

Hosté o dva góly lepší

Omlazená rezerva Moravských Budějovic odolávala náporu hostí celou půlhodinu. V jejím závěru se vyznamenal Rumíšek v brance domácích, když zlikvidoval samostatný únik Ondráčka. O čtyři minuty později již nestačil na krásnou střelu Waschera za velkým vápnem. Za další minutu tentýž hráč zatáhl míč po levé straně a křížnou střelou navýšil vedení hostí. V závěru poločasu se neujaly střely Kopečka a Waschera, které mířily mimo branku.

Kanonádě kralovali hosté

Úvod druhého poločasu se nečekaně vydařil domácím, když O. Haza dostal přesnou přihrávku za hostující obranu a vstřelil kontaktní branku. Hosté si vzali dvoubrankové vedení zpět za další tři minuty po perfektním trestném kopu Jeřábka. Poté se nad hřištěm přehnal prudký liják, který však neschladil aktivně hrající hosty. Wascher měl další dvě šance, ale první vychytal Rumíšek a druhá skončila ofsajdem. Nejlepší hráč hostí se dočkal hattricku v 66. minutě, když se prosadil v malém vápně. Za další dvě minuty po rohovém kopu hlavičkoval přesně střídající Žák a schylovalo se k debaklu. Ten trochu zmírnil Novotný po rychlém útoku do otevřené obrany hostí po přesném centru Horeckého. V závěru zápasu hosté dvěma brankami v podání Ondráčka a Žáka završili své zasloužené vítězství.

TJ Mohelno
Jochymek Tomáš, vedoucí mužstva: Dnes skvělý výkon celého týmu. Škoda těch dvou zbytečně obdržených gólů, jinak jsme soupeře téměř nepustili k míči a jednoznačně ho přehráli. Jsem rád, že noví hráči skvěle zapadli do kádru a pevně věřím, že nám to takto bude šlapat i nadále.

SK Moravské Budějovice B
L. Rumíšek [-] - J. Horecký [-] , P. Slabý [-] , F. Haza [-] , J. Liška [-] , J. Kodajek [-] , M. Premar [-] , M. Premar [-] , V. Novotný [-] , R. Szabó [-] , O. Haza [-]

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - M. Ondráček [-] , M. Kopeček [-] , J. Dvořák [-] , F. Meluzín [-] - P. Šanda [-] , J. Sladký [-] , P. Jeřábek [-] , M. Dvořák [-] , M. Kerndl [-] (46. F. Žák [-] ) - R. Wascher [-] -

Hráči zápasu: R. Wascher .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - NEDVĚDICKÝ Ondřej (N), SUCHÁNEK Jakub (N).