Čutík vstřelil čtyři góly Ohníči, další čtyři k vysoké výhře zaznamenali jeho spoluhráči

6

Jak se utkání odvíjelo?

V prvním venkovním utkání navštívili hráči Suché, "B" tým z Ohníče. Úvodní branku zápasu vstřelil po rohovém kopu Holuba, Čutík, který ve správný moment nastavil nohu na míč, jenž proskákal malým vápnem. Vzápětí hosté však odpověděli stejným způsobem. Míč proskákal do malého vápna a skóre v 10. minutě tak bylo 1:1. Do vedení se hosté dostali po brance Zdeňka Klause, kterého skvěle našel Jan Kudráč, jenž zužitkoval výbornou přihrávku od Martina Malého. Poslední branku prvního poločasu vstřelil opět Čutík, který z první, ránou zpoza vápna, zužitkoval centr Standy Baráka. Do druhé půle vstoupili hráči Suché tak jak do první, a to když po osmi minutách Klaus svou střelou nedal, již po druhé, domácímu brankáři šanci. Sérii gólů hráčů se jménem Zdeněk následně přerušil Erik Holub, který po přihrávce Bachtina, umístil svou nádhernou dalekonosnou střelu do pravé šibebice. Domácím se podařilo snížit, a to díky nepřesné přihrávce hostujícího celku. V reakci na branku domácích, si míč na kopačky vzal opět Čutík, respektive na hlavu, neboť právě tou, po krásném centru Baráka, dokonal svůj hattrick. Tři góly zřejmě nestačily, jelikož svou čtvrtou a finální branku vstřelil Čutík po přesné přihrávce Müllera. Právě poslední zmiňovaný upravil na konečné skóre 2:8, a to když využil pas od Tomáše Vlčka. Dnes to byla opět pomáda v podání hráčů ze Suché a jako odměna jim je první příčka v tabulce.