Ústecký | Teplice | III. třída
2023-2024
-
Zabrušany - Trnovany B 50-0-50 % 5:6p. (3:2) 19.08. 15:00 -
Duchcov B - Hostomice 80-0-20 % 4:3 (1:2) 20.08. 15:00 -
Suché - Polerady 100-0-0 % 3:1 (1:1) 19.08. 10:30 -
SK Dubí - Sobědruhy 50-0-50 % 0:7 (0:4) 19.08. 12:30 -
Kostomlaty - Ohníč B 100-0-0 % 2:0 (2:0) 19.08. 15:00 -
TJ Baník Louka - Hrobčice 25-0-75 % 1:0 (0:0) 19.08. 14:30 -
Bečov - Braňany 75-0-25 % 4:0 (1:0) 19.08. 15:00
-
Sobědruhy - Zabrušany 80-0-20 % 2:0 (1:0) 26.08. 16:30 -
Suché - Trnovany B 20-0-80 % 5:1 (3:1) 26.08. 15:00 -
Polerady - Bečov 0-0-100 % 1:3 (1:1) 26.08. 17:00 -
Ohníč B - SK Dubí 80-0-20 % 4:1 (2:0) 27.08. 11:00 -
Háj - Kostomlaty 0-0-100 % 3:0 (0:0) 27.08. 16:00 -
Hostomice - TJ Baník Louka 60-0-40 % 6:2 (3:2) 26.08. 17:00 -
Braňany - Duchcov B 0-0-100 % 1:2p. (1:0) 27.08. 14:00
-
Zabrušany - Ohníč B 57-14-29 % 4:2 (3:0) 02.09. 15:00 -
SK Dubí - Háj 14-14-72 % 3:2p. (1:1) 03.09. 17:00 -
Suché - Sobědruhy 42-29-29 % 2:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Bečov - Trnovany B 100-0-0 % 5:1 (3:1) 02.09. 15:00 -
Kostomlaty - Hrobčice 86-14-0 % 1:2p. (1:0) 03.09. 15:00 -
Duchcov B - Polerady 67-0-33 % 2:4 (2:3) 03.09. 16:00 -
Hostomice - Braňany 86-14-0 % 4:3 (1:1) 02.09. 17:00
-
Hrobčice - SK Dubí 83-0-17 % 5:0 (1:0) 09.09. 15:00 -
Sobědruhy - Bečov 17-17-66 % 3:1 (2:1) 09.09. 16:30 -
Trnovany B - Duchcov B 50-0-50 % 2:3p. (2:0) 10.09. 15:00 -
Polerady - Hostomice 83-0-17 % 7:2 (4:1) 09.09. 17:00 -
Ohníč B - Suché 0-0-100 % 2:8 (1:3) 10.09. 11:00 -
Háj - Zabrušany 50-0-50 % 3:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Braňany - TJ Baník Louka 67-0-33 % 2:0 (1:0) 10.09. 14:00
-
Zabrušany - Hrobčice 78-11-11 % 1:3 (0:0) 16.09. 15:00 -
Duchcov B - Sobědruhy 0-0-100 % 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
Suché - Háj 89-0-11 % 4:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Hostomice - Trnovany B 67-0-33 % 7:1 (5:0) 17.09. 16:30 -
Bečov - Ohníč B 100-0-0 % 6:0 (2:0) 16.09. 15:00 -
TJ Baník Louka - Kostomlaty 22-0-78 % 0:2 (0:1) 16.09. 15:30 -
Braňany - Polerady 0-0-100 % 2:1 (2:0) 17.09. 14:00
-
Hrobčice - Suché 17-0-83 % 2:5 (1:1) 23.09. 15:00 -
Sobědruhy - Hostomice 67-0-33 % 2:1 (2:0) 23.09. 16:30 -
Kostomlaty - SK Dubí 83-0-17 % 2:1p. (1:0) 23.09. 15:00 -
Ohníč B - Duchcov B 33-0-67 % 0:4 (0:3) 24.09. 11:00 -
Háj - Bečov 0-0-100 % 2:1p. (1:1) 24.09. 16:00 -
Trnovany B - Braňany 67-0-33 % 3:1 (1:0) 24.09. 15:00 -
Polerady - TJ Baník Louka 83-0-17 % 4:2 (1:0) 23.09. 16:30
-
Háj - Hrobčice 60-0-40 % 0:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
Trnovany B - SK Dubí 100-0-0 % 2:1 (2:1) 28.09. 13:30 -
Hostomice - Bečov 40-0-60 % 2:5 (1:2) 28.09. 16:30 -
Sobědruhy - Kostomlaty 100-0-0 % 0:1 (0:0) 28.09. 16:30 -
Polerady - Zabrušany 100-0-0 % 3:1 (1:0) 28.09. 13:30 -
Braňany - Suché 20-0-80 % 1:0 (1:0) 28.09. 14:00 -
Duchcov B - TJ Baník Louka 80-0-20 % 3:0 (2:0) 28.09. 13:30
-
Zabrušany - Kostomlaty 50-0-50 % 2:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Duchcov B - Háj 100-0-0 % 3:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Polerady - Trnovany B 100-0-0 % 5:1 (2:0) 30.09. 16:00 -
Hostomice - Ohníč B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 25.11. 13:00 -
Bečov - Hrobčice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 30.09. 15:00 -
TJ Baník Louka - SK Dubí 100-0-0 % 4:2 (2:0) 30.09. 15:30 -
Braňany - Sobědruhy 50-0-50 % 1:4 (1:3) 30.09. 14:00
-
Hrobčice - Duchcov B 40-0-60 % 1:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
Sobědruhy - Polerady 80-0-20 % 0:2 (0:0) 07.10. 16:00 -
Kostomlaty - Suché 60-0-40 % 0:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
SK Dubí - Zabrušany 20-0-80 % 2:5 (1:3) 07.10. 16:00 -
Háj - Hostomice 40-20-40 % 1:6 (1:2) 08.10. 16:00 -
Trnovany B - TJ Baník Louka 80-20-0 % 1:3 (1:3) 08.10. 15:00 -
Ohníč B - Braňany 20-0-80 % 1:0 (0:0) 08.10. 11:00
-
Suché - SK Dubí 80-0-20 % 11:1 (7:1) 14.10. 16:00 -
Polerady - Ohníč B 100-0-0 % 3:1 (3:0) 15.10. 16:00 -
Bečov - Kostomlaty 100-0-0 % 4:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Hostomice - Hrobčice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 14.10. 16:00 -
Trnovany B - Sobědruhy 20-0-80 % 0:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
TJ Baník Louka - Zabrušany 40-0-60 % 0:1p. (0:0) 14.10. 15:00 -
Braňany - Háj 80-0-20 % 2:4 (2:3) 15.10. 14:00
-
Zabrušany - Suché 20-0-80 % 3:2 (1:1) 21.10. 15:00 -
Kostomlaty - Duchcov B 60-20-20 % 0:5 (0:3) 21.10. 15:00 -
SK Dubí - Bečov 20-0-80 % 0:3 (0:1) 21.10. 15:30 -
Ohníč B - Trnovany B 40-20-40 % 0:3 (0:1) 22.10. 11:00 -
Háj - Polerady 20-0-80 % 2:3 (2:0) 22.10. 15:30 -
Hrobčice - Braňany 80-0-20 % 1:5 (0:0) 21.10. 15:00 -
Sobědruhy - TJ Baník Louka 80-0-20 % 1:0p. (0:0) 21.10. 15:30
-
Duchcov B - SK Dubí 80-0-20 % 5:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
Polerady - Hrobčice 80-0-20 % 1:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Bečov - Zabrušany 60-0-40 % 9:0 (5:0) 28.10. 14:30 -
Sobědruhy - Ohníč B 100-0-0 % 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Trnovany B - Háj 80-0-20 % 0:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Hostomice - Kostomlaty 100-0-0 % 4:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
TJ Baník Louka - Suché 0-0-100 % 2:4 (1:1) 28.10. 14:00
-
Hrobčice - Trnovany B 100-0-0 % 2:1p. (0:1) 04.11. 14:00 -
Suché - Bečov 50-0-50 % 4:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
SK Dubí - Hostomice 25-0-75 % 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Zabrušany - Duchcov B 50-0-50 % 3:8 (2:5) 04.11. 12:15 -
Háj - Sobědruhy 0-0-100 % 0:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Braňany - Kostomlaty 100-0-0 % 2:1 (2:1) 04.11. 13:00 -
Ohníč B - TJ Baník Louka 75-0-25 % 1:4 (0:3) 05.11. 11:00
-
Sobědruhy - Hrobčice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Hostomice - Zabrušany 100-0-0 % 10:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Polerady - Kostomlaty 100-0-0 % 3:2p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Ohníč B - Háj 67-0-33 % 3:2 (1:1) 12.11. 11:00 -
Duchcov B - Suché 67-0-33 % 4:3p. (1:1) 12.11. 14:00 -
Braňany - SK Dubí 100-0-0 % 3:0 kont. (0:1) 12.11. 14:00 -
TJ Baník Louka - Bečov 33-0-67 % 0:3 (0:2) 11.11. 14:00
-
SK Dubí - Polerady 0-0-100 % 3:11 (2:8) 09.03. 13:30 -
Suché - Hostomice 100-0-0 % 5:2 (1:1) 18.11. 13:30 -
Bečov - Duchcov B 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 18.11. 13:30 -
Kostomlaty - Trnovany B 100-0-0 % 6:1 (4:1) 10.03. 11:00 -
Hrobčice - Ohníč B 100-0-0 % 2:0 (0:0) 18.11. 13:30 -
Háj - TJ Baník Louka 100-0-0 % 1:2 (1:1) 17.11. 14:00 -
Zabrušany - Braňany 100-0-0 % 1:2p. (0:0) 17.11. 13:30
-
Hostomice - Duchcov B 67-0-33 % 8:3 (2:2) 16.03. 15:00 -
Ohníč B - Kostomlaty 34-33-33 % 2:4 (1:2) 17.03. 14:00 -
Polerady - Suché 33-0-67 % 5:1 (4:0) 17.03. 15:00 -
Braňany - Bečov 67-0-33 % 1:4 (0:1) 16.03. 13:00 -
Hrobčice - TJ Baník Louka 100-0-0 % 1:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Sobědruhy - SK Dubí 100-0-0 % 5:1 (3:1) 16.03. 15:00 -
Trnovany B - Zabrušany 100-0-0 % 3:1 (0:1) 16.03. 10:00
-
Kostomlaty - Háj 100-0-0 % 4:0 (3:0) 23.03. 14:30 -
Duchcov B - Braňany 50-0-50 % 4:3p. (2:1) 23.03. 15:00 -
TJ Baník Louka - Hostomice 0-0-100 % 2:8 (1:4) 23.03. 15:00 -
Bečov - Polerady 100-0-0 % 2:1p. (0:1) 24.03. 15:00 -
Trnovany B - Suché 0-0-100 % 4:2 (3:1) 24.03. 15:00 -
SK Dubí - Ohníč B 50-0-50 % 4:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Zabrušany - Sobědruhy 0-0-100 % 1:0 (1:0) 23.03. 15:00
-
Kostomlaty - TJ Baník Louka -:- (-:-) 13.04. 15:00 -
Ohníč B - Bečov -:- (-:-) 14.04. 11:00 -
Háj - Suché -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Trnovany B - Hostomice -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Sobědruhy - Duchcov B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Hrobčice - Zabrušany -:- (-:-) 13.04. 15:00 -
Polerady - Braňany -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Kostomlaty - Zabrušany -:- (-:-) 27.04. 15:00 -
Ohníč B - Hostomice -:- (-:-) 28.04. 11:00 -
Háj - Duchcov B -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
Trnovany B - Polerady -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
SK Dubí - TJ Baník Louka -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Sobědruhy - Braňany -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Hrobčice - Bečov -:- (-:-) 27.04. 15:00
-
Duchcov B - Hrobčice -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Suché - Kostomlaty -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Hostomice - Háj -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Zabrušany - SK Dubí -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Polerady - Sobědruhy -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
Braňany - Ohníč B -:- (-:-) 05.05. 17:30 -
TJ Baník Louka - Trnovany B -:- (-:-) 04.05. 15:00
-
TJ Baník Louka - Duchcov B -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Suché - Braňany -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Bečov - Hostomice -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Kostomlaty - Sobědruhy -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
SK Dubí - Trnovany B -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Zabrušany - Polerady -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Hrobčice - Háj -:- (-:-) 08.05. 17:30
-
Kostomlaty - Hostomice -:- (-:-) 25.05. 15:00 -
Suché - TJ Baník Louka -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Ohníč B - Sobědruhy -:- (-:-) 26.05. 11:00 -
Háj - Trnovany B -:- (-:-) 26.05. 15:00 -
Hrobčice - Polerady -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
SK Dubí - Duchcov B -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Zabrušany - Bečov -:- (-:-) 25.05. 15:00
-
Duchcov B - Zabrušany -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Hostomice - SK Dubí -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Trnovany B - Hrobčice -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Kostomlaty - Braňany -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Bečov - Suché -:- (-:-) 01.06. 15:00 -
Sobědruhy - Háj -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
TJ Baník Louka - Ohníč B -:- (-:-) 01.06. 15:00
Rozhovory
- V Háji jsem velice spokojen. Hraji tu třetí sezónu, mám to doma u baráku, říká hráč 14. kola Aleš Pop
- V áčku hraji v obraně, v béčku zase spíše v útoku. Oboje má své kouzlo, říká hráč 26.kola Matěj Rosenkranc
- Titul byl od začátku sezóny naše priorita. Jsme skvělá parta a od toho se vše odvíjí, říká hráč 25.kola Antonín Beck
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Bečov | 16 | 53:17 | 37 |
2 | Polerady | 16 | 54:26 | 36 |
3 | TJ Slovan Sobědruhy | 16 | 34:10 | 35 |
4 | Suché | 16 | 62:29 | 34 |
5 | FK Duchcov B | 16 | 50:35 | 34 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Stanislav Berky | 19 |
2 | Ladislav Kobylák | 18 |
3 | Jan Kudráč | 12 |
4 | Pavel Giňa | 12 |
5 | Zbyněk Levý | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Stanislav Jelínek | 60 | 60,6% | 1 |
2 | Jiří Klik | 58 | 63,7% | 0 |
3 | Robert Dvořák | 57 | 62,6% | 0 |
4 | Venca Likeš | 46 | 50,5% | 0 |
5 | Radek Hruška | 43 | 43,9% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:17 27.3.2024 Tip: výhra hostů Zabrušany J. Klik 11:17 27.3.2024 Tip: výhra hostů SK Dubí J. Klik 11:17 27.3.2024 Tip: výhra hostů Bečov J. Klik 11:17 27.3.2024 Tip: výhra hostů Suché J. Klik 11:17 27.3.2024 Tip: výhra hostů Kostomlaty