12.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

14

Litvínovice – Fotbalisté Mokrého zvítězili ve dvanáctém kole III. třídy nad rezervou Mladého 5:3 a vrátili se na průběžné druhé místo tabulky. Domácí otevřeli skóre v 16. minutě, kdy se trefil kapitán Petr Štumbauer. Za hosty vyrovnal o tři minuty později Tomáš Brozman. Vedením Mokrému vrátil do konce poločasu Patrik Dvořák. Další góly přidali ve druhém poločase Petr Alexa, Petr Štumbauer a Ondřej Fošum. Za hosty už jen snižoval Miloš Schuster a Patrik Ira.

TJ Mokré
Facebook: I když v zápase mužů s SK Mladé padlo osm branek, nebylo to žádné velké fotbalové představení. Fotbal se v silném větru vytrácel a hezkých akcí bylo pomálu, převládala bojovnost. Šli jsme po čtvrthodině do vedení po trefě kapitána Petra Štumbauera, ale soupeř brzy srovnal z penalty. Naštěstí se v úplné závěru poločasu trefil Patrik Dvořák, takže ve druhé půli se proti větru začínalo s náskokem. Ten už jsme nepustili, góly přidali ještě Petr Alexa, znovu Štumby a také Ondra Fošum. Nejhezčím momentem nedělního odpoledne byla parádní barevná děkovačka našich kotelníků.