11.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Béčko Mladého uspělo podruhé v řadě, tři body získalo s rezervou Kamenného Újezdu

15

Fotbalisté mládské rezervy v utkání 11. kola III. třídy zvítězili na domácím trávníku s béčkem Kamenného Újezdu v poměru 4:2. První poločas přinesl dvě branky, nejdříve se trefil Kuryliuk a za domácí vyrovnával Brozman. Gólový půst trval až do 76. minuty, kdy se trefil domácí Szojka, za hosty srovnal druhým gólem Kuryliuk. Kameňák remízu držel do 88. minuty, než se prosadil mládský Kouba, definitivní pojistku pak přidal v nastaveném čase Kneys.