8.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Bez branek. Béčko Mladého si rozdělilo body s Novými Hrady

15

Rezervní celek Mladého v duelu 8. kola III. třídy remizoval v Nových Hradech 0:0. Hostující tým nedokázal využít své šance a vstřelit vítěznou branku, i přesto že od 64. minuty hrál v početní výhodě. Domácí hráči totiž přišli o vyloučeného brankáře Pavla Bureše. Obě mužstva si tak rozdělila po bodu za bezbrankovou remízu.

TJ Nové Hrady
Jakub Brousek (hráč): Zápas byl od začátku na naší straně měli jsme v polovině vect asi 3:0 ale neproměnil jsme šance. Ve druhém poločase se hra vyrovnala asi v 70 minutě přišla zbytečná červená karta a bylo po zápase . Zápas bez gólu nic moc. Nejlepší hráč asi Hrina Daniel brankář

D. Hriňa [-] - A. Ragaň [-] , M. Hrbáček [-] , J. Bláha [-] , A. Švejda [-] , J. Jelínek [-] , J. Stiskala [-] , L. Brousek [-] , Z. Staněk [-] , K. Šedivý [-] , D. Kotrč [-]