5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

Boršov využil dlouhou přesilovku proti Novým Hradům a bere první tři body

15. J. Zedek , 43. J. Zedek , 44. D. Ploc (p.) , 56. T. Vaverka - 30. J. Brousek (p.) , 51. J. Stiskala , 63. J. Brousek
17

Rezerva Boršova v 5. kole III. třídy zvítězila na domácím hřišti nad Novýmí Hrady 4:3. V prvním poločase měly šance oba týmy, ale rozhodující situací se ukázala červená karta pro Zajace. Domácí využili přesilovku díky dvěma trefám Jaroslava Zedka a penalty Davida Ploce, za hosty korigoval Jakub Brousek také z penalty. Ve druhé půli i v deseti měly Nové Hrady velké šance a dokonce vstřelily dvě branky, jenže trefa Tadeáše Vaverky z 56. minuty se ukázala jako rozhodující.