2.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Osm gólů za poločas. Béčko Lišova je po vysoké výhře s Boršovem nadále stoprocentní

18

Fotbalisté Lišova smetli ve druhém kole III. třídy doma béčko Boršova 14:2 a i podruhé v sezoně zvítězili. Hned od začátku bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Jenom v prvním poločase padlo do hostující sítě osm branek. Ve druhém poločase jich padlo také osm, z toho šest do boršovské sítě. Pět gólů zaznamenal Petr Kandl, Alexandr Jeroušek se trefil třikrát.

SK Lišov B/Štěpánovice
Petr Kandl (hráč): Přistoupili jsme k utkání zodpovědně už od prvních minut a rychle se nám podařilo dát tři branky. Bohužel soupeř se nesešel v nejsilnějším složení a tak skóre postupně narůstalo a zápas se vlastně jen dohrával. I přes chvilkový výpadek a inkasování dvou branek nakonec můžeme být spokojeni.

J. Boček [-] - L. Burda [-] , P. Vávra [-] , D. Bouchal [-] , A. Jeroušek [-] , . Průša [-] , D. Kroutil [-] , M. Klabouch [-] , P. Kandl [-] , M. Filip [-] , P. Shýbal [-]

FK Boršov nad Vltavou B
P. Křemen [-] - D. Ploc [-] , J. Vaněček [-] , J. Šefčík [-] , Z. Medula [-] , T. Bakalář [-] , J. Šimeček [-] , J. Honiss [-] , J. Havlíček [-] , T. Kéri [-] , J. Zedek [-]

ŽK: 64. D. Bouchal .
Hráči zápasu: D. Kroutil , D. Bouchal , P. Kandl .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: MACKO Jan - KOČÍ Daniel, KLICMAN Aleš.

27. 8. 2023 22:35
Boršov jsem minulou sezonu před postupem párkrát pískal, vždycky jasně vyhráli,byl to vždycky zápas kdy hráči Boršova hodně drželi míč a dávali hodně gólů a tak jsem čekal, že i když je to o level víš, ze svého stylu hry nesejdou.. Zápas jsem na perfektně připraveném hřišti vedl jako hl.rozhodčí a i když jsem zaslechl před zápasem o tom, že Lišov má silné mužstvo a, že letos by chtěli soutěž vyhrát, čekal jsem, že to bude daleko vyrovnanější utkání....Ale hráči Lišova od první minuty totálně dominovaly a v nějaké 20-te minutě bylo o výsledku rozhodnuto... Poločas skončil 8:0,a jediné o co se hrálo po přestávce,byla výše skóre...Kluci s Boršova se v druhým poločase zvedly, a i když se skóre ještě navýšilo,vstřelily alespoň 2goly...Musím říct, že obě mužstva hráli čistě, faulů bylo minimum na obou stranách a zápas proběhl bez problémů.. PS: I když zápas skončil pro hosty debaklem, já, kterej jsem měl vždycky daleko víc radši hráče, kteří hráli s hlavou nahoře a balónem u nohy ( Horváth, Švanci apod),a i když toho naběhaly daleko míň než skoro všichni na hřišti, kteří své nedostatkY v technice a fotbalovém myšlení nahrazovaly skvělou kondickou,a mnoha naběhanými km, musím říct, že je vtipný sledovat,js jakou lehkostí a fotbalovým myšlením hraje J.Zedek s Boršova a jak si s každou přibíhvajici minoutou
27. 8. 2023 22:37
Na něm každej vyláme zuby a vře to v nich, protože mu nemůžou vzít balon i když celej zápas kolem něj běhaj jak motorový myši..:-)))

Zajímavé utkání, které skončí výhrou Liškova 2:1.

Fanoušek, Funkcionář, Předseda klubu - TJ Sokol Štěpánovice | Jihočeský | České Budějovice