10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

34. M. Ochrana (p.) , 43. V. Procházka , 55. M. Ochrana , 57. M. Ochrana , 89. M. Veselý (vl.) - 63. J. Tomek

Domácí uhájili domácí tvrz a pohodlně porazili Náměšť.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Výsledek 5:1, jenom pro zajímavost třeba rohy byli 4:13 pro nás a střel na branku jsme taky měli víc, ale zatím jsme nepochopili, že se hraje na branky. Po vyrovnaném úvodu utkání začali získávat převahu hosté ovšem ani ze serie osmi rohů mezi 15. až 30. minutou po hlavičkách Veselého, Tomka a šancí Chadima do vedení nešli, a tak z brejku utekli domácí a vybojovali ve 34. minutě svůj první roh, po jeho zahrání se pískala penalta a domácí šli do nezaslouženého vedení. V 43. minutě se po špatné rozehrávce opřel do míče Procházka z 35 metrů a do kabin se šlo za stavu 2:0. Gólově nepovedený závěr poločasu se podepsal na sebevědomí hostů a když z brejku v 55. a 57. minutě upravil domácí Ochrana na 4:0, tak bylo zcela rozhodnuto. V 63. minutě stihl snížit Tomek, ale na víc se opaření hosté nezmohli, a tak si domácí zápas v pohodě pohlídali až do konce, kdy si ještě jednu branku přidali hosté sami.