POJEZNÝ Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chotěboř - Okříšky 3:1 (1:1) 13.04. 16:00 -
Bystřice - FŠ Třebíč 1:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Košetice - AFC B 1:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Žďár B - Nové Město B 0:1 (0:0) 04.11. 14:15 -
Kamenice - Vel. Meziříčí B 8:2 (3:0) 21.10. 14:30 -
Kouty - Herálec 4:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Bory - Náměšť 5:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Pacov - Žirovnice 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Herálec - Náměšť 7:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Rapotice - Kamenice 3:4 (1:3) 09.09. 16:00 -
Ledeč - Kamenice 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - FŠ Třebíč 0:6 (0:2) 13.08. 14:00 -
Maraton - Chotěboř 1:0 (0:0) 10.06. 15:30 -
H. Borová - Č. Bělá 3:5 (1:2) 09.06. 17:00 -
Rozsochatec - Třešť 4:0 (2:0) 03.06. 16:30 -
Rantířov - Bítovčice 8:2 (6:1) 02.06. 17:30 -
Maraton - Rapotice 1:1 (0:1) 27.05. 16:30 -
Lípa - AFC B 1:1 (0:1) 17.05. 18:00 -
Želetava - Vel. Bíteš B 2:4 (0:3) 13.05. 16:30 -
Košetice - Světlá 4:1 (3:0) 10.05. 17:00 -
Nové Město B - Ledeč 0:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Ant. Důl - Ždírec B 3:3 (2:2) 09.04. 15:30 -
Polná - Nová Ves 1:1 (1:0) 02.04. 15:30 -
Kouty - Žďár B 7:0 (3:0) 26.03. 15:00 -
Chotěboř - Dukovany 1:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Stonařov - Hamry 2:1 (2:0) 30.10. 14:30 -
Dukovany - Rapotice 3:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Bedřichov B - Stařeč 2:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Žirovnice - Ledeč 1:2 (1:0) 08.10. 15:00 -
AFC B - Kostelec 4:1 (2:1) 02.10. 14:00 -
Kamenice - Rapotice 1:2 (1:2) 24.09. 15:30 -
Kouty - Herálec 3:0 (3:0) 18.09. 15:30 -
Cejle - Rantířov 1:4 (1:2) 03.09. 16:00 -
Polná - Náměšť 4:2 (1:1) 28.08. 16:30 -
Světlá - Havl. Brod B 3:2 (2:2) 21.08. 16:30 -
Nová Ves - Ledeč 1:1 (1:0) 07.08. 16:30 -
Kouty - Žďár B 2:2 (1:1) 11.06. 16:30 -
Žirovnice - Vel. Meziříčí B 0:5 (0:2) 05.06. 16:30 -
Brtnice - Bedřichov B 2:2 (2:0) 04.06. 15:00 -
Chotěboř - Náměšť 0:3 (0:1) 29.05. 16:30 -
Stařeč - Bohdalov 5:2 (3:0) 28.05. 16:30 -
Ledeč - Žirovnice 1:0 (0:0) 15.05. 17:00 -
Nová Ves - Maraton 1:2 (1:1) 30.04. 16:30 -
Světlá - Košetice 3:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Maraton - Náměšť 3:0 (2:0) 10.04. 15:30 -
Kamenice - Třešť 1:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Ledeč - Nová Ves 1:5 (0:2) 27.03. 15:00 -
Želetava - Moravec 4:0 (3:0) 19.03. 15:00 -
Nová Ves - Chotěboř 1:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Přibyslav - Ledeč 2:2 (0:1) 24.10. 14:30