1:1
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

05.11.2023 14:00

1.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Kunštát s Rajhradicemi si rozdělili po bodu - FOTO


Branky


4

Rajhradice, které poslední dvě utkání prohrály, zajížděly do nedalekého Kunštátu, kde chtěli bodovat. Kunštát je oproti minulé sezóně trošku v útlumu a okukuje klidný střed tabulky.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

REPORT PŘIPRAVUJEMEOhlasy k zápasu


FK Kunštát
Vladan Horák (trenér): Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání a šli do vedení po rohovém kopu. V dalších minutách trvala naše převaha a několik slibných šancí jsme nedotáhli. Hostům se ve 23. minutě podařilo z nenápadné akce vyrovnat. Místo toho, abychom se po inkasované brance vrátili k aktivní hře, dostali jsme se do herního útlumu, který trval až do poločasu. Po změně stran to bylo o dobývání Rajhradické branky. I přes herní převahu jsme se k vítěznému gólu nepropracovali. Ani Rajhradice nebyly úplně bez šancí, hrozily z rohů a brejkových situací. Ve druhém poločase jsme podali dobrý výkon, konečný výsledek ale považujeme jednoznačně za ztrátu dvou bodů.

TJ Rajhradice
Jan Doležel (hráč): Po nezvládnutém závěru minulého utkání a začátku dnešního, kdy jsme rychle inkasovali a hráli pasivně, nevypadaly naše naděje dobře. Kolem dvacáté minuty utkání se hra vyrovnala, domácí znervózněli a více na míči jsme byli my. Povedlo se nám vyrovnat ale celkově to byl zápas o soubojích. Žlutých karet padlo asi rekordně, nicméně domácí od 60. minuty ukázali lepší fyzickou kondici, kterou nedokázali proměnit v branku, naopak my měli v poslední minutě šanci rozhodnout, což se nám nepovedlo, tudíž jsme odjeli zaslouženě s bodem domů. Jen bych na závěr jakožto rodák z vedlejší dědiny rád popřál klukům z Kunštátu ať se jim daří, i když to dnes bylo dost vyhecované a my si klasicky poslechli dost nadávek jak od realizačního týmu, hráčů, tak od fanoušků, ale i toto k fotbalu patří a taktéž jsme se občas nechali hrou unést.Sestavy


FK Kunštát
I. Loukota [-] - M. Štencl [-] , T. Gracias [-] , R. Zeman [-] , D. Macko [-] , M. Janíček [-] , M. Zlatníček [-] (78. J. Havlík [-] ) , F. Adamec [-] (78. T. Adámek [-] ) , J. Baňa [-] (46. V. Bezděk [-] ) , T. Bělehrádek [-] , D. Hanák [-]

TJ Rajhradice
F. Strakoň [-] - M. Holek [-] , J. Pánek [-] , J. Štreit [-] , J. Doležel [-] , M. Bělák [-] , M. Urbánek [-] , P. Šnyrch [-] , R. Bubeníček [-] , r. chalabala [-] (88. J. Kilberger [-] ) , Z. Michalec [-] (76. P. Novák [-] )

Počet diváků: 200. Rozhodčí: Chabiča František - NEJEZCHLEBA Vít Simon, JEŽEK Michal.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: remíza

Petr Florián

Expert: Jiří Šťavík
Tip experta: remíza

Věřím, že když budou Rajhradice bojovat jak minulý víkend, tak dovezou bod z venku.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Kuřim 15 44:13 35
2 FC Boskovice - Letovice 15 38:15 34
3 FC Sparta Brno 15 30:17 29
4 Tatran Rousínov 15 24:16 25
5 Sokol Krumvíř 15 32:30 25
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Ondřej Ullmann 13
2 Petr Musil 11
3 Tomáš Bělehrádek 10
4 David Abdulai 10
5 Tomáš Ondroušek 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Florián 51 42,9% 0
2 Jiří Klik 41 51,3% 0
3 Ladislav Beran 29 45,3% 0
4 Jiří Kubíček 28 48,3% 0
5 Josef Paulovič 19 40,4% 0
Zobrazit celou tabulku