Jan Štreit

2026-2027

SK Cézava

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Cézava
2019-2020 TJ Rajhradice
2018-2019 FC Slovan Brno
2017-2018 FK Baník Ratíškovice
2014-2015 FK Vigantice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 14:00 Cézava B - Novosedly 3:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Mikulov - Cézava B 1:6 (0:2) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:30 Nosislav - Cézava B 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Cézava B - Podolí 8:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Šlapanice - Cézava B 5:2 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 12 1050 (ø 87,50) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 13 792 (ø 60,92) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Krajský přebor 16 1371 (ø 85,68) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 21 1804 (ø 85,90) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 18 1380 (ø 76,66) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 10 855 (ø 85,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 12 1018 (ø 84,83) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 17 1319 (ø 77,58) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 20 1662 (ø 83,10) 4 (ø 0,20) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 20 1673 (ø 83,65) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 17 1509 (ø 88,76) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)