12.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Solnice překvapení nepřipustila

8. M. Vítek , 14. M. Vítek , 21. M. Vítek , 61. J. Krolop (p.) , 88. M. Vítek - 54. L. Hlava
10

Solnice napravila porážku z minulého kola, kdy v derby podlehla Rychnovu a dobře se tak naladila na zápas s Policí, který ji čeká příští týden.

Vítek stihl hattrick již v první půli

Solnice udeřila již v 8. minutě, kdy Krolop rychlé rozehrál standardní situaci a přesně našel Marka Vítka, který přeloboval Fialu a poslal domácí do vedení. Druhou branku přidala Solnice ve 14. minutě a byl to opět Marek Vítek, kterého našel přesným centrem Jaroš a solnický útočník nadvakrát překonal Fialu. Do poločasu domácí udeřili ještě jednou Krolop s Nejmanem vybojovali na polovině míč a první jmenovaný další přesnou přihrávkou vyslal Vítka a ten už do poločasu zkompletoval svůj hattrick.

Solnice v druhé půli drama nepřipustila

Hosté svoji hru v druhé půli zvedli a v 54. minutě se kolem solnického obránce obtočil Hlava a střelou k tyči snížil na 3:1. To bylo ze strany hostí vše a další góly přidávala už jen Solnice. V 61. minutě byl ve vápně faulován Nosek a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Krolop a nedal Fialovi šanci. Na konečných 5:1 upravil v 88. minutě opět Vítek, který využil pěkné akce Volfa a Motla.

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: Ve 20.minutě jsme vedli 3:0 a v klidu dál kontrolovali průběh zápasu. Ve 2. poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu, soupeř sice snížil, ale my jsme dalšími 2 góly potvrdili naše zasloužené vítězství. Dnes zazářil hlavně střelec 4 branek Marek Vítek.

TJ Červený Kostelec
Petr Garček, trenér: První poločas patřil jednoznačně domácím, kteří si vypracovali pohodlné vedení. Druhou půlku jsme začali lépe a chvilkový výpadek domácích potrestali brankou. Ale s přehledem hrající soupeř po zbytek utkání neponechal nic náhodě a utkání dovedl do vítězného konce. Pro naše mladíky dnes cenná zkušenost.