Šob Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Police - Č. Kostelec 2:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Velichovky - Meziměstí 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Solnice - Č. Kostelec 5:1 (3:0) 22.10. 10:15 -
S.Boleslav - Horky 3:2 (2:1) 14.10. 10:00 -
Libišany - Lanškroun 1:0 (0:0) 30.09. 16:30 -
Náchod - Jičín 3:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Choceň - H. Ředice 0:4 (0:0) 02.09. 17:00 -
Týniště - Náchod 2:3 (1:2) 27.08. 17:00 -
Rychnov - Č. Kostelec 2:1 (0:0) 06.08. 14:00 -
Jaroměř - Jičín 2:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Velim - Dobříš 0:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Vrchlabí - Dobruška 1:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Chlumec B - Libčany 3:1 (2:0) 13.05. 16:00 -
Broumov - Sobotka 6:4 (5:2) 30.04. 15:00 -
Police - Hořice 3:1 (1:1) 23.04. 17:00 -
Svitavy B - Proseč 0:4 (0:1) 22.04. 16:30 -
Jičín - Č. Kostelec 3:2 (1:1) 18.03. 10:15 -
Rychnov - Jaroměř 2:3p. (1:2) 12.03. 14:30 -
Rychnov - Vrchlabí 2:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Č. Skalice - Třebechovice 5:0 (4:0) 23.10. 15:00 -
Dobruška - Vrchlabí 4:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Sokoleč - Horky 4:1 (3:1) 25.09. 16:30 -
Č. Kostelec - Chlumec B 0:1p. (0:0) 11.09. 16:30 -
Jičín - Police 0:4 (0:0) 27.08. 14:00 -
Hořice - Kostelec 3:1 (0:0) 12.08. 18:00 -
Roudnice - Stěžery 2:1p. (0:1) 06.08. 17:00 -
Solnice - Třebechovice 7:0 (4:0) 05.06. 10:30 -
Proseč - Pardubičky 1:8 (0:7) 22.05. 17:00 -
Trutnov B - Týniště 1:2 (0:0) 08.05. 17:00 -
Javornice - Vamberk 2:1p. (0:0) 30.04. 10:00 -
Kostelec - Jaroměř 2:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Hrádek - Skalice 4:2 (0:2) 09.04. 16:30 -
Týniště - Č. Skalice 1:0 (1:0) 03.04. 16:30 -
Libčany - Chlumec B 1:3 (1:2) 26.03. 15:00 -
Nové Město - Solnice 1:4 (1:3) 12.03. 14:30 -
Trutnov B - Bělohrad 1:2 (0:2) 06.11. 14:30 -
Dobruška - Hořice 3:0 (3:0) 23.10. 14:30 -
Č. Skalice - Nové Město 5:1 (3:1) 03.10. 15:00 -
Vysoká - Černilov 5:0 (1:0) 25.09. 15:30 -
Jaroměř - Kostelec 1:0p. (0:0) 19.09. 16:00 -
Hořice - Vrchlabí 0:3 (0:1) 11.09. 17:00 -
Třebeš B - Slavia HK B 2:0 (2:0) 28.08. 17:00 -
Kostelec - Dobruška 1:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Solnice - Nové Město 3:0 (1:0) 08.08. 17:00 -
Rychnov - Č. Kostelec 0:1 (0:1) 01.08. 17:30 -
Robstav - Petřín 3:1 (2:0) 26.09. 10:15 -
Hořovice - J. Hradec 0:1 (0:1) 05.09. 10:15 -
Robstav - Katovice 0:1 (0:1) 02.11. 14:00 -
Č. Lípa - Meteor B 1:2 (1:2) 12.10. 15:30 -
Mýto - Letohrad 0:1 (0:1) 21.09. 16:30