2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Boršov otočil zápas ve Větřní

35. R. Bauer , 37. R. Bauer , 56. T. Hromada - 18. J. Zedek , 59. P. Podskalský (vl.) , 67. R. Řežáb , 74. F. Benhák , 80. L. Nečekal , 84. F. Benhák
16

Boršov zajížděl na hřiště Větřní, kde chtěl potvrdit body z prvního duelu sezony.

Vstup měl hostujicí tým dobrý a brankou Jaroslava Zedka vedl 0.1. Pak, ale začalo hrát domácí Větřní, které zásluhou dvou branek Radka Bauera zápas otočilo a po přestávce přidalo Tomášem Hromadou už na 3:1. Boršov zabral a odměnou mu bylo brzké snížení na 3:2. Vyrovnání zařídil Radek Řežáb a domácí tým byl v útlumu. Naopak Boršov se hnal za výhrou a ta přišla. Dvě branky Františka Benháka a jedna Lukáše Nečekala znamenaly výhru 3:6. Velikou zásluhu na obratu měl Jaroslav Zedek, který se podílel na čtyřech brankách Boršova.

Boršov má za sebou úspěšný vstup do soutěže, naopak Větřní je bez bodu.

FK Boršov nad Vltavou
Jaroslav Zedek (hráč): Po prvním poločase bylo třeba se probrat a vše si v kabině trošku rázněji vyříkat. Podle toho vypadala poločasová přestávka. Věřil sem, že zápas otočíme a to se povedlo.