Borek výhrou nad Sousedovicemi poskočil do klidnějších vod tabulky

32
Borek v posledním domácím zápase hostil v souboji nováčků FC Znakon Sousedovice.

KŘIVÁČKŮV GÓL BYL NAKONEC VÍTĚZNÝ

Domácí trápí početná marodka a už netrpělivě vyhlížejí konec podzimu, aby se mohli dát zdravotně dohromady. Hosté se od úvodních minut ukazovali jako šikovné kombinační mužstvo s důraznou defenzivou. Úvodní část prvního poločasu se tak odehrávala převážně mezi vápny a mnoho zajímavých okamžiků před brankami vidět nebylo. Až ve 28. min poslal střílený centr před branku D. Kříženecký a Tomáš Křiváček ho poslal nekompromisně k levé tyči 1-0. Do poločasu se už stav nezměnil a tak šli do kabin spokojenější domácí.

DRUHÁ PŮLE GÓL NEPŘINESLA

Do druhé půle šli domácí s cílem neinkasovat a pokud možno přidat další gól. Hosté měli mírně navrch , ale do vážnějších šancí se nedostávali. Nejvíce hrozili z dobře zahrávaných rohů, které si však domácí obrana dokázala pohlídat. Okénka se tak otvírala na druhé straně, kde po střele T. Křiváčka mohl domácí uklidnit M. Severa, ale trestuhodně minul prázdnou branku. A v další šanci se snažil J. Endlicher obejít gólmana, ten mu však jeho úmysl vystihl. Další gól už nepadl a tak se domácí mohli  radovat ze zisku tří bodů.

AUTOR: RADEK HOREJŠ

FK Borek
Radek Horejš (hráč): Hosté nehráli vůbec špatný fotbal a výhra se nerodila lehko. Když se podívám kolik lidí nám dnes chybělo, musím říct, že zisk tří bodů je o to cennější. Hráčem utkání byl jednoznačně Martin Leština.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (hráč): V dalším venkovním zápase, jsme zavítali do krásného areálu v Borku. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon v minulém kole, bohužel se moc kombinačně nedařilo a ještě jsme dostali ve 28. minutě branku. Do konce zápasu, jsme se snažili nepříznivý stav otočit, ale šance které jsme si vytvořili, se nám nepodařilo proměnit. Poslední domácí zápas hrajeme s Blatnou.