12.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Osek se dostal do rychlého vedení, následně ale schytal od Rudolfova sedmičku

20

Nedělní dopoledne ozdobil zápas Rudolfova, který po třech porážkách chtěl naplno bodovat proti Oseku.

Začátek nepomohl

Hosté sice dorazili do "Perštátu" v oslabené sestavě, ale prvních deset minut hráli parádní fotbal a dostali se i zásluhou Sebastiana Hosnedla do vedení. Jenže fotbal se hraje minut devadesát a zbylá porce minut jednoznačně patřila domácím. Čtyři minuty po inkasovaném gólu nejprve vyrovnal Martin Fischer a přesně po čtvrt hodině hry otočil stav utkání na stranu Rudolfova Jan Šindelář. Do poločasu dokázali domácí přidat ještě jednu branku, opět zásluhou Martina Fischera, a ze špatného startu tak vznikl parádní poločas, který nevěstil nic dobrého pro osecké hosty.

Sedm banánů

Hosté se sice pokusili o protiofenzivu na začátku druhého poločasu, ale všechny její náznaky domácí tým rychle zarazil a v 59. minutě definitivně rozhodl o třech bodech pro Rudolfov Filip Peiger. Osek rezignoval a na brankáře Pokorného se valila jedna šance za druhou. Nakonec musel hostující brankář vytáhnout míč ze sítě ještě třikrát, když se nejprve v 76. minutě podruhé v utkání prosadil Filip Peiger a následně si závěr zápasu pro sebe ukradl Martin Fischer, který vstřelil dvě branky a celkově tedy zápas zakončil se čtyřmi přesnými zásahy.

Rudolfov tak jednoznačně porazil Osek poměrem 7-1 a připsal si tak důležité body do tabulky krajského přeboru.

SK Rudolfov
Jiří Nárovec - trenér: Po sérii tří porážek jsme chtěli opět naplno zabodovat, ale první poločas jsme se docela trápili, a navíc jsme po první akci soupeře inkasovali. Pro další vývoj zápasu bylo důležité, že jsme dokázali dvěma slepenými góly rychle zareagovat a do poločasu přidali ještě třetí branku. Druhý poločas jsme už odehráli daleko lépe, Osek jsme jednoznačně přehrávali a zaslouženě získali tři body. Vyhrát jsme mohli i vyšším rozdílem, měli jsme celou řadu šancí, ale při zakončení jsme nebyli úspěšní. Střelecky se dařilo Martinu Fischerovi, za velmi dobrý výkon tentokrát vyzdvihnu především mladého Davida Bočka.

TJ Osek
Jan Hoch - kapitán: V Rudolfově nám chybělo několik hráčů základní sestavy, ale přesto nemůžeme předvést takovýto výkon. Prvních 10 minut od nás bylo dobrých a šli jsme do vedení po akci Hosnedla. Zbylých 80 minut byla ostuda a zmar. Rudolfov vyhrál naprosto zaslouženě.