Kaštánek Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dražice - T.Sviny 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Mirovice - Milevsko 4:2 (2:2) 11.11. 10:15 -
Jankov - T.Sviny 1:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Rudolfov - Osek 7:1 (3:1) 22.10. 10:30 -
Chýnov - Bernartice 2:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
T.Sviny - Junior 1:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Roudné - Milevsko 1:1 (1:1) 09.09. 13:30 -
Osek - T.Sviny 5:2 (3:1) 03.09. 15:00 -
Sm. Lhota - Skály 2:3 (1:3) 27.08. 17:00 -
Mirovice - Třebětice 4:3 (3:1) 26.08. 10:15 -
Milevsko - T.Sviny 2:2 (1:2) 20.08. 17:00 -
J. Hradec - Olešník 5:3 (1:1) 17.06. 10:30 -
Týn - Rudolfov 1:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Olešník - Osek 1:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Dražice - Třeboň 0:3 (0:1) 13.05. 17:00 -
Junior - Milevsko 4:2 (2:0) 30.04. 17:00 -
Skály - Milenovice 1:2 (1:0) 29.04. 17:00 -
Týn - J. Hradec 1:1 (0:0) 22.04. 17:00 -
Osek - Týn 0:0 (0:0) 01.04. 10:00 -
Junior - Olešník 0:2 (0:0) 18.03. 15:00 -
Dražice - T.Sviny 3:2 (2:1) 11.03. 14:30 -
Blatná - Mirovice 0:1 (0:1) 12.11. 10:30 -
Dražice - Prachatice 3:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Sm. Lhota - Semice B 4:3 (2:1) 23.10. 15:30 -
Rudolfov - Táborsko B 0:0 (0:0) 23.10. 10:30 -
Chýnov - Ml. Vožice 4:1 (3:0) 16.10. 15:30 -
Olešník - Týn 3:4 (3:1) 08.10. 16:00 -
Rudolfov - Dražice 6:0 (2:0) 01.10. 10:30 -
Semice - Prachatice 4:0 (1:0) 24.09. 13:00 -
Mirovice - Vodňany 4:1 (1:1) 10.09. 13:30 -
Táborsko B - T.Sviny 3:1 (0:1) 03.09. 10:15 -
Hluboká - Třeboň 2:1 (0:0) 31.08. 18:30 -
K.Újezd - D. Dvořiště 5:1 (4:1) 28.08. 17:00 -
Třeboň - Prachatice 5:1 (1:0) 21.08. 10:30 -
Skály - Putim 3:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Dražice - Prachatice 5:2 (2:2) 18.06. 17:00 -
Jankov - Prachatice 3:4 (2:2) 05.06. 17:00 -
Met. Tábor - Chýnov 2:4 (2:0) 21.05. 17:00 -
Osek - Milevsko 2:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Týn - Čimelice 2:2 (0:0) 30.04. 17:00 -
Skály - Putim 2:3 (1:0) 18.04. 17:00 -
Oslov - Podolí 1:2 (0:0) 16.04. 17:00 -
Osek - Prachatice 2:3 (2:1) 19.03. 15:00 -
Čkyně - Strunkovice 0:0 (0:0) 06.11. 10:30 -
Jankov - Blatná 3:2 (2:1) 31.10. 14:00 -
Albrechtice B - Čížová B 3:2 (1:0) 17.10. 15:30 -
Olešník - Junior 4:2 (2:0) 16.10. 15:30 -
Hrazánky - Krč 3:2p. (1:1) 10.10. 14:00 -
Oslov - Záhoří 1:2p. (1:1) 09.10. 15:30 -
Osek - Dražice 2:2 (0:1) 25.09. 16:30