12.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Dražice ve druhém poločase přetlačily Třebětice

21

Třebětický tým sice body sbírá, ale na výhru svěřenci Marka Černocha čekali již pět duelů a v Dražících, které se výsledkově pomalu zvedají, chtěli bodovat.

Povedený vstup

První dvě velké šance si připsali domácí borci, ale aktivní Arsen Fulei nedokázal ani v jednom z případů nebezpečně vůči hostům zakončit. Třebětice se tak postupem času osvojily a začaly plnit taktický plán do puntíku. Výborná hra přinesla i vedoucí branku, když se po dvaceti minutách hry uvolnil Vojtěch Švarc a svým pokusem poslal hosty do vedení. Ti se následně mohli dostat do důležitého dvoubrankového vedení, které ale domácí brankář Počinek už nedovolil. Šance se střídaly na obou stranách, a když už to vypadalo na poločasové vedení hostů, tak přišla 41. minuta a rohový kop Dražic. Ten usměrnil za záda Pokorného Daniel Štecher a zajímavý první poločas, za úžasné podpory obou fanouškovských táborů, dopadl poměrem 1-1.

Domácí válec

Začátek druhého poločasu opět patřil domácím barvám, ale tentokrát už s gólovou tečkou. Sedm minut po zahájení druhé půle poslal domácí tým do vedení Tomáš Běhoun a Dražice začínaly mít navrch. O chvilku později navíc přišla důležitá třetí branka domácích, kterou zařídil Michal Mareš. Hosté se nezmohli na žádnou protihru a domácí tým ovládl celé hřiště. Konečný výsledek nakonec získal konečnou podobu v 71. minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil krásným gólem Michal Mareš. Dražice tak ovládly nejen druhý poločas, ale i zápas a Třebětice porazily poměrem 4-1.

TJ Dražice
Vlastmil Stuchlík - vedoucí mužstva: Parádní sobota a zasloužené vítězství. Hosté se ujali vedení, ale my do poločasu dokázali srovnat a ve druhé půli jsme na ně vlétli. Začalo nám to tam padat a navíc šlo o krásné góly. Tři body doprovázela parádní atmosféra jak našich fanoušků, tak i hostujícího kotle s bubny. I výkon rozhodčích byl na jedničku a snad takováto povedená sobota není letos poslední.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch - trenér: Domácí zaslouženě vyhráli. Nám se podařil první poločas, kdy jsme plnili všechno do puntíku, ale v druhé velké příležitosti jsme nedokázali odskočit na dvě branky. Domácí srovnali a druhý poločas už nás přehráli. Náš výkon byl ve druhé pětačtyřiceti minutách tristní a takový výkon v kraji mě opravdu mrzí.

TJ Dražice
J. Počinek [-] - A. Fulei [-] , T. Běhoun [-] (86. E. Böhm [-] ) , M. Mareš [-] (86. J. Svojše [-] ) , D. Tůma [-] (62. J. Turek [-] ) , V. Studenovský [-] , J. Štecher [-] , A. Sváček [-] (76. J. Stuchlík [-] ) , O. Hornát [-] (83. O. Páša [-] ) , M. Veselý [-] , D. Štecher [-]

A. Pokorný [-] - L. Gall [-] (67. R. Tříletý [-] ) , O. Černoch [-] , V. Švarc [-] , M. Trávníček [-] , V. Habr [-] , P. Kelbler [-] , P. Švarc [-] (79. M. Štěpán [-] ) , R. Nehyba [-] , F. Solař [-] (65. D. Kelbler [-] ) , V. Novák [-]

ŽK: 43. M. Trávníček .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Němec Václav - DUNOVSKÝ Karel, SMOLA Martin.