10.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Kadlecův hattrick přisoudil body Malši

45. V. Kadlec (p.) , 65. V. Kadlec , 76. V. Kadlec , 81. M. Benda - 70. F. Nehyba (p.)
20

Po dvou ztrátách chtělo Roudné opět poznat chuť vítězství v domácím duelu, ke kterému přijel soupeř z Třebětic.

Kadlecova show

Zápas se hrál v parádním tempu a fanoušky musel dozajista bavit. První větší šanci měli na svých kopačkách hostující Třebětice, ale nařízený pokutový kop hosté nedokázali zužitkovat. To na druhé straně nařídil sudí Kollmann též penaltu, ke které se postavil Viktor Kadlec a ten ukázal hostujícímu týmy, jak se penalta proměňuje.

Útočník domácích byl při chuti a ve druhém poločasu právě on rozhodl o výsledku utkání. Po hodině hry dokázal zvýšit Viktor Kadlec na rozdíl dvou branek, ale na tuto branku dokázali hosté zareagovat, když další nařízenou penaltu proměnil Filip Nehyba. Jenže vedení o dvě branky Malšané získali zpět za dalších šest minut, právě díky Viktoru Kadlecovi, který dokonal svůj hattrick. Definitivní pojistku přidal devět minut před koncem střídající Martin Benda, který v době vstřelené branky byl na hřišti pouhé dvě minuty. Roudné tak dokázalo po porážce v Třeboni poměrem 4-1 a Malše tak udržela třetí příčku před Olešníkem. Naopak Třeběticím skončila šňůra šesti zápasu, ve kterých Sokol dokázal bodovat.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch - trenér: Kvalitní zápas od obou týmu přinesl zasloužené body domácím. My nedokázali ve 30. minutě proměnit penaltu, což se domácím v závěru poločasu povedlo. První poločas jsme ale plnili všechno do puntíku a byla velká škoda inkasované branky. Druhý poločas jsme to trošku otevřeli a domácí prokázali svojí kvalitu.