Ždár přehrál Humpolec

10

Domácí potvrdili výbornou formu a třemi brankami porazili Humpolec.

Domácí po půli vedli

Do utkání měli lepší vstup domácí fotbalisté .V 5. minutě to zkoušel Šerý a ve 12. minutě Krajčo, ale hostující Dubec byl připravený a obě situace vyřešil.V 17. minutě se před branku domácích dostali také hosté, ale závar před Jíchou vyřešila domácí obrana. Ve 32. minutě se již skóre měnilo, to když Nedvěd z blízka dopravil míč do hostující sítě - 1:0. Nebezpečnou střelu z dvaceti metrů vyslal ještě ve 45. minutě Dočekal, ale jeho přízemní střela otřela Dubcovu tyč.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas začali opět lépe domácí a ve 48. minutě zvýšil jejich náskok Krajčo - 2:0. V 57. minutě se osmělili také hosté, ale jejich pěkná akce skončila nastřelenou tyčí. Další dvě šance domácích kolem 65. minuty vyřešil hostující Dubec. Na individuální akci Šerého v 72. minutě byl již ale krátký. To domácí útočník střelou na zadní tyč fakticky rozhodl o osudu utkání - 3.0. Zbytek zápasu byl již ovlivněn několika střídáními a domácí již zkušeně kontrolovali pátou výhru v řadě.

FC Žďár nad Sázavou / web

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Václav Pohanka (trenér): Podali jsme nejlepší podzimní výkon, když jsme měli celý zápas pod kontrolou. Byl to náš nejkompaktnější a nejtýmovější výkon, který zdobila naše aktivita po celých devadesát minut.

T. Jícha [-] - O. Horák [-] (85. M. Srnský [-] ) , J. Nedvěd [-] (46. O. Starý [-] ) , P. Fiala [-] , P. Severa [-] (46. D. Novotný [-] ) , R. Sodomka [-] , J. Dočekal [-] , D. Krajčo [-] (79. J. Henzl [-] ) , M. Šerý [-] , Č. Vitásek [-] , J. Jiroušek [-] (68. D. Galia [-] )