BREZÁNI Dárius
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vel. Bíteš - Polná 2:2 (1:0) 10.03. 14:30 -
Žďár - AFC 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Havl. Brod - Speřice 2:3 (1:1) 07.10. 10:15 -
Holešov - 1. HFK 1:2 (0:2) 16.09. 15:30 -
Kobeřice B - Heršpice 12:1 (4:1) 10.09. 16:30 -
Kobeřice - Pustiměř 3:0 (1:0) 10.09. 13:30 -
Přerov - Bzenec 1:0 (0:0) 01.09. 17:00 -
Rohatec - Vnorovy 4:6 (1:2) 07.05. 16:30 -
Rousínov - Ratíškovice 2:2 (1:2) 28.04. 17:00 -
Vnorovy - Milotice 0:0 (0:0) 16.04. 16:30 -
Bosonohy - Líšeň B 0:3 (0:1) 08.04. 16:00 -
Boskovice - Mutěnice 6:1 (4:0) 25.03. 11:00 -
Sparta Brno - Bosonohy 3:0 (2:0) 18.03. 15:00 -
Líšeň B - Rousínov 5:1 (2:0) 12.11. 11:00 -
Žebětín - Šlapanice 3:5 (1:2) 05.11. 14:00 -
Jihlava B - Speřice 2:0 (0:0) 30.10. 10:15 -
Lednice - Boskovice 4:2 (1:0) 28.10. 14:00 -
Ráječko - Kuřim 2:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Vilémovice - Rájec-Jestřebí 1:2 (0:2) 02.10. 15:30 -
Kunštát - Ivančice 7:0 (4:0) 28.09. 16:00 -
Ždánice - Tvrdonice 1:2 (1:0) 18.09. 16:00 -
Ratíškovice - Svratka 3:1 (2:0) 19.08. 17:30 -
SK Uhřice - Šardice 0:0 (0:0) 14.08. 17:30 -
Svratka - Bosonohy 0:1 (0:0) 11.06. 10:30 -
M. Krumlov - Sparta Brno 1:4 (1:2) 29.05. 17:00 -
Zastávka - Rajhradice 2:4 (1:3) 29.05. 10:30 -
Ivančice - Ratíškovice 1:4 (1:2) 25.05. 17:30 -
MS Brno - Bohunice 2:3 (1:1) 14.05. 16:30 -
Rousínov - Kuřim 3:1 (2:0) 06.05. 17:30 -
M. Krumlov - Ráječko 0:2 (0:2) 01.04. 17:00 -
Vev. Bítýška - Ráječko B 4:1 (1:0) 19.03. 14:00 -
Boskovice - MS Brno 3:0 (1:0) 05.11. 19:00 -
Želešice - Žebětín 1:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Slovan B - S.Lískovec 7:0 (4:0) 23.10. 14:30 -
RAFK - Dobšice 0:2 (0:1) 09.10. 15:30 -
Nikolčice - Vyškov B 0:5 (0:1) 03.10. 15:30 -
Bystrc - Ratíškovice 1:3 (1:1) 02.10. 15:30 -
Šatov - Troubsko 2:3 (2:2) 26.09. 16:00 -
Sparta Brno - Ivančice 4:5 (4:1) 25.09. 10:30 -
Kuřim - Rousínov 2:2 (1:1) 18.09. 10:15 -
Ráječko - Svratka 5:3 (3:2) 05.09. 16:30 -
Mutěnice - Bosonohy 0:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
Ratíškovice - Sparta Brno 1:0 (1:0) 07.08. 17:30 -
Rousínov - Ivančice 3:1 (3:1) 03.10. 15:00 -
Kunštát - Zastávka 2:1 (0:0) 20.09. 15:30 -
Kozojídky - Strážnice 2:2 (0:1) 13.09. 10:00 -
Hroznová Lhota - Šlapanice 3:0 (1:0) 30.08. 16:30 -
Dubňany - Pačlavice 3:1 (0:0) 23.08. 16:30 -
Rajhradice - Novosedly 7:1 (3:0) 16.08. 17:00 -
Kunštát - Tišnov 1:2 (0:1) 09.08. 17:00