22.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

--

Otočka Kylešovic a zajímavá červená karta

7

Domácí Kylešovice se utkaly s hostujícími Holasovicemi. Kylešovice díky výhře přeskočily Slavkov "B".

Holasovice skórovaly a následně nepochopitelná červená karta

Vstup do utkání měly lepší domácí Kylešovice. Holasovicím trvalo než si zvyklý na umělý trávník a jeho podmínky. Po úvodních 15. minutách Holasovice vyrovnaly hru a začaly taktéž útočit.  V 17. miunutě dobře rozehraná akce od stoperů přes levé křídlo vedla k prvnímu gólu Holasovicím 0:1. Kolem 30. minuty domácí nakopli křížný balón přes celou šířku hřiště, i když šel míč zcela mimo hrací plochu, hráč Kylešovic ho nemohl dostihnout, při tom jak proběhl kolem hráče Holasovic zavadil o jeho chrániče a spadl, přiběhl rozhodčí a k nevíře některých domácích fandů hráči ukázal bez ihned ČK. Rozhodčí to vyhodnotil jako zmaření brankové příležitosti. Do konce poločasu ještě dokázali hráči Holasovic jednogólový výsledek ubránit.

Kylešovice otočily průběh zápasu

Do druhé půle ovšem domácí vletěli ve velkém stylu, díky častým střídáním Holasovice prostě a jednoduše uštvali, vypracovali si několik šanci. Nakonec z toho byly 3 branky Kylešovic a vcelku snadné a pohodlné vítězství.