10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kroučová si body pohlídala

0

V nedělním odpoledni se na hřišti Kroučové potkali domácí borci, kteří vedou tabulku soutěže, s hráči Branova.

Branov nepřijel v ideální sestave, a na hřišti to bylo znát.

Zápas odřídil rozhodčí Jiří Kučera, za pomoci laiků.

Za krásného počasí utkání přihlíželo šedesát diváků.

Jediná branka poločasu padne po dvou minutách

Dnesni utkani moc krásy nepřineslo, Kroučová si však došla k pohodlnému vítězství.

Hned na začátku, po dvou minutách hry, se do šance tlačil Jan Husák. Hosté však stihli jeho střelu na brankové čáře zblokovat. K dorážce se ale dostal Jiří Mayrich, a ten už dostal balón do sítě branovského gólmana Zdeňka Dubského, 1:0.

Hosté zahrozili několika šancemi, které nebyly přesně využity, nebo si je pohlídal gólman Jiří Tomeš.

Zbytek prvního poločasu se hrál převážně na půlce hostujícího Branova. K vidění bylo i pár šancí, které však zůstaly nevyužity.

První poločas tak skončil jednobrankovým vedením pro Kroučovou.

I druhou půli ovládla ovládla Kroučová

Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném trenud. Kroučová kombinovala a Branovští nebyli schopni vnést do utkání myšlenku, a svou hru jakýmkoliv způsobem změnit.

Branov se k přímému ohrožení branky domácích nedostal. Většinu jejich šancí likvidovala dobře hrající domácí obrana v čele s Tomášem Bohatým.

K vidění bylo několik šancí Kroučové. Luboš Vajnar i Jan Husák mířili pouze do tyče, a tak pojistka na 2:0 přišla až v závěru utkání.

V 81. minutě vystřelil střídající Robert Janek z poza vápna, jeho střelu gólman Dubský nejspíš nečekal.

Utkání se poté již dohrávalo, a body tak zůstaly na domácí půdě.

V posledním kole podzimní části soutěže bude zajíždět Kroučová na hřiště Šanova. Nedělní utkání začne ve 13:30.

Branov bude hostit Srbeč a utkání začíná taktéž v neděli od 13:30.

Sokol Kroučová
Jan Husák, hráč: Čekal jsem od Branova daleko víc, ale asi to bylo tím, že přijeli v oslabené sestavě. My jsme vstřelili dvě branky a došli jsme si k pohodovému vítězství.

Sokol Branov
Jaroslav Horáček, vedoucí: Zvítězil tým, který uměl lépe zužitkovat brankové příležitosti.

J. Tomeš [-] - J. Škuthan [-] , V. Hansl [-] (81. P. Štěpán [-] ) , A. Mildorf [-] , T. Bohatý [-] - J. Škuthan [-] , J. Trkal [-] , M. Kiss [-] , L. Vajnar [-] - J. Mayrich [-] (69. R. Janek [-] ) , J. Husák [-]

Z. Dubský [-] - T. Krátký [-] , R. Bradáč [-] (62. O. Karička [-] ) , J. Horn [-] , J. Zítek [-] - K. Jeníček [-] , P. Šindelář [-] , A. Rosenbaum [-] , K. Molo [-] - R. Choc [-] , A. Rosenbaum [-]

ŽK: 53. M. Kiss - 60. K. Jeníček .
Místo: TJ Sokol Kroučová. Počet diváků: 60.