26.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

--

--

Domácí vedli, pak se ale rozstříleli hosté z Václavovic. Do druhé půle dal domácí kouč šanci dorostencům

8. M. Nykl , 12. E. Hon - 10. J. Stavinoha , 31. O. Habernal , 35. R. Kozel , 36. K. Biela , 42. M. Slíva , 44. K. Biela , 56. A. Langer (p.) , 68. R. Kozel , 84. A. Langer
5

FK SK Polanka nad Odrou B
Trenér Renner Pavel: Nasazení v prvních 30 minutách ukázalo, že není soupeře, kterému se nedá vstřelit gól, první promarněnou šanci cca v páté minutě netužitkoval Renner, který minul branku po výborném presingu domácích, pak prvně umístil míč mezi tři tyče Nykl v osmé minutě po průniku Rennera po levé straně a nahrávce přímo na Nyklovu silnější pravou, soupeř nenechal nic náhodě a po pár minutách srovnal stav na 1:1. Zhruba ve 12 minutě se domácí opět ujali vedení, kdy po skvělém stříleném centru Adamce z prava skóroval hlavou Hon Eliáš. Bohužel, soupeř v dalších minutách zápasu prošel 5 krát jako nůž máslem a domácího gólmana Kučeru, který si po delší odmlce stoupl si brány v přečíslení pokořil. Do druhé půle nastoupili střídající dorostenci, kteří vzhledem ke svému věku předvedli výborný výkon a soupeř nás překonal jen dvakrát ze hry a jednou z penalty, kterou mladý střídající gólman Vyslohuzov téměř vytěsnil. Musím pochválit výkon střídajících dorostenců, kteří se na svých postech prezentovali velmi dobře. Bohužel, stále je co zlepšovat a pomýšlet na body v posledním zápase na hřišti Hrušova. Letní příprava a snad posílení týmu na určitých postech přinese ovoce do nadcházející sezóny. Hodnocení: hráč první půle zápasu Eliáš Hon, Adamec Dominik 8/10, hráč druhé půle zápasu Zelinka Kristián, Langer Rosrislav 7/10.

T. Kučera [-] - M. Pračikov [-] (65. V. Kozelský [-] ) , E. Hon [-] , P. Stehlík [-] , M. Nykl [-] , P. Tichý [-] , Š. Hon [-] , P. Renner [-] , R. Javorský [-] , J. Matušek [-] , D. Adamec [-]