28.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Kaznějov odmítl postup. "Prostě jsme se podělali," říká trenér Pitlík

24

Bylo to jasné. Výhra rovná se postup. Cokoliv jiného by Kaznějovu nestačilo. A proti komu by měla Bohemia vyhrát, než proti poslednímu Dlouhému Újezdu, který bral body naposledy v prvním jarním kole při domácí výhře nad Horšovským Týnem.

Zápas, ve kterém si mohli domácí zajistit postup začal pro favorita dobře. Hned ve třetí minutě poslal domácí do vedení Jan Vondráček. Jak rychle se ale domácí do vedení dostali, tak ho opět ztratili. Minutu na to srovnal na 1:1 Václav Pešek. A aby toho pro Bohemii nebylo málo, v 8. minutě poslal hosty do vedení Matěj Zeman. To bylo, co se gólů týče, v prvním poločase vše. Domácí vědomi si svého cíle se snažili o vyrovnání, gólový výsledek ale toto snažení němělo.

Do druhého poločasu chtěli domácí nastoupit aktivně a co nejrychleji srovnat. Proti byl ale hostující Jaroslav Synek, který po 7 minutách druhého poločasu poslal hosty do dvoubrankového vedení. Jiskřičku nadějě vykřesal po hodině hry Jiří Polívka, který snížil na 2:3. Srovnat, natož skóre otočit, se domácím nepovedlo a po gólu Luciána Gitty z 92. minuty na 2:4 bylo jasné, že se v Kaznějova dnes postup oslavovat nebude.

FK Bohemia Kaznějov
Vladimír Pitlik, trenér: Hodnocení dnešního zápasu je pro nás utrpení. Totálně jsme utkání nezvládli v hlavách. Prostě jsme se podělali. Musíme to zlomit příště. A všichni držíme palce našemu trenérovi Jirkovi. Jirko, my to pro tebe zvládnem a ty se drž!

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Vladislav Kulíř: Vyrovnaný zápas, akorát v koncovce jsme byli produktivnější. Soupeř měl také dost šancí, ale ke konci, když už soupeř prohrával o gól, tak to otevřel a nám se tam otevíraly nějaké skulinky a chodili jsme do brejků, které jsme neproměnili. Asi si místní kluci budou muset na postup počkat, chyběly jim 3 body, přijel tam poslední tým a nestačilo to. Tak snad budou šťastnější příště.

R. Šašek [-] - . Tran [-] (46. M. Polívka [-] ) , M. Tichý [-] , L. Filipec [-] (57. F. Fait [-] ) , J. Hyneš [-] , J. Vondráček [-] , J. Vondráček [-] , J. Kiss [-] (26. D. Vinkler [-] ) , M. Vondráček [-] , T. Vaneš [-] (57. R. Švátora [-] ) , V. Vašíček [-]

P. Hlůžek [-] - M. Dvořák [-] - R. Blatnický [-] , L. Gitta [-] , M. Stoklasa [-] , R. Skopový [-] , M. Zeman [-] , L. Pernglan [-] , T. Janků [-] (64. V. Šesták [-] ) , V. Pešek [-] (90. V. Zeman [-] ) , J. Synek [-]

ŽK: 84. M. Vondráček - 66. V. Pešek .
Počet diváků: 153. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav - ŠKARDA Jiří, SIROVÝ Václav.