25.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

--

--

Nepomuk se po delší době opět rozstřílel, k vítězství vedl lepší výkon ve druhém poločasu

46. J. Vosyka , 53. T. Knapp , 55. T. Knapp , 86. J. Kohout
26

Do přestávky fotbal "o ničem"? Možná tak to mohli nazývat přítomní diváci. Až výměna stran nabídla gólovou nadílku ve prospěch domácího celku. Prosadil se hned po rozehrávce Vosyka, o pár minut později dvakrát Knapp a na konci zápasu ještě střídající Kohout. Nepomuk se tak spolu s dalšími třemi tými drží na 34 bodové hranici uprostřed tabulky, jen s rozdílným skóre.

FK Nepomuk
Jiří Slach, asistent trenéra: První poločas moc fotbalu nenabídl, byla to z obou stran slabota. Až ke konci poločasu nastřelili hosté břevno, tak to jsme měli štěstí. Ale po výměně stran jsme během 10 minut vstřelili tři góly, čímž se to zlomilo. Za druhou půli jsme si výhru určitě zasloužili, měli jsme daleko více šancí, i když jsem tomu o přestávce nevěřil, že to dopadne takto. Jak říkám, rozhodla ta úvodní desetiminutovka druhé půle. Góly padly po pěkných akcích, takže to ani žádná náhoda nebyla.

FK Holýšov
Miroslav Zach, brankář: Úplně jsme pohřbili výkon ze Lhoty. Po druhém gólu jsme úplně rezignovali. 4:0 mluví za vše. Musíme to hodit za hlavu, protože se blíží konec a nejsme v úplně optimální situaci.