17.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

--

Modlany nikomu darovat první místo nechtějí, tentokrát si vyšláply na Háj

3

Začátek zápasu Háj vůbec nezvládl, v 10.minutě to bylo o tři góly. Libor Eminger vstřelil během 40 minut hattrick. Modlany si s přehledem drží první příčku.

Rychlý začátek

Háj šel do zápasu s tím, že chce soupeře potrápit. Začátek jim ale zhanil veškeré plány. Libor Eminger totiž tokázal během deseti minut vstřelit hattrick a pro domácí celek to byl horrorový start do utkání. Domácí však našli skulinky v obraně. Ve 21. minutě snižovali po krásné kombinaci na 1:3. O čtyři minuty později přišel další gól Háje, po samostatném úniku snižoval Jiří Polcar. I když byli domácí na konci poločasu hlavními aktéry, hostí zvýšili na rozdíl dvou branek.

Vodní pólo

Ve druhé půli so dělala přiroda co chtěla. Hřiště připomínalo spíše bazén. Nedalo se příliš kombinovat. V 51. minutě zvýšily Modlany na 2:5. 64. minuta přisla a domácí se konečně opět radovali. Ovšem zbytečně. Modlany do konce zápasu ještě upravovali skóre dvakrát. Konečný výsledek byl 3:7. Modlany si tak přesvědčivě drží první místo v tabulce

TJ Sokol Háj
Martin Staněk; trenér, hráč a vedoucí týmu: Potvrdili jsme si, že jsme konkurenceschopní. Z domácího hřiště Háje se budou vozit body těžce.

M. Job [-] - R. Zimányi [-] , J. Blažejovský [-] (46. K. Dittrich [-] ) , J. Vodička [-] , M. Steiger [-] , M. Staněk [-] , D. Sláma [-] , A. Pop [-] , J. Polcar [-] , J. Markov [-] (46. D. Petrík [-] ) , R. Ďuriš [-]