16.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

--

--

--

Zranění obránce Hejla vyústilo v otočku, béčko Ohníče porazilo na penalty Kostomlaty

3. M. Kugler , 44. P. Hejhal , 61. V. Kinzl - 50. D. Láza , 59. A. Marko , 90. A. Marko
3

Csaplárova past klapla. Jinak bezchybná obrana se po zranění jednoho z pilířů rozpadla a hosté otočili. Penaltový rozstřel zvládla lépe rezerva Ohníče.

Rychlá branka

FK Kostomlaty začaly velmi nadějně. Už ve třetí minutě se totiž trefil Michal Kugler a poslal tak domácí celek do vedení. Před poločasem, konkrétně ve 44. minutě, se domácí dokázali prosadit podruhé. O branku se postaral mladíček Pavel Hejhal. Hostující Ohníč nedokázala na průběh utkání odpovědět a do kabin se šlo za velmi příznivého stavu pro domácí.

Csaplárova past

Druhá půle utkání byla pro domácí ovšem velmi smolná. V 50. minutě se zranil obránce Hejl a muselo se střídat. Obrana už nebyla tak pevná a začala dělat chyby. Už v padesáté minutě hosté snižovali gólem, který dával Dominik Láza. Devět minut na to se prosadil poprvé Aleš Marko. Bylo vyrovnáno. Kostomlaty ale odpověděli brankou na 3:2. V nastavení se trefil podruhé A.Marko a tak se šlo na penalty.

Domácí selhali

Penaltový rozstřel zvládla lépe TJ Baník Ohníč B. Domácí tak přisli o dva jasné body.

FK Kostomlaty pod Milešovkou
Petr Bláha, předseda klubu: Dnes evidentně dva zbytečně ztracené body. Zranění Jakuba Hejla nás hrozně rozhodilo.

M. Veleba [-] - J. Hejl [-] (50. V. Rapavý [-] ) , A. Hänel [-] (90. P. Beneš [-] ) , M. Krejčí [-] (50. L. Albrecht [-] ) , J. Polák [-] (45. J. Zimmermann [-] ) , R. Zeman [-] (45. V. Beneš [-] ) , M. Kugler [-] , P. Hejhal [-] , R. Řeřicha [-] , P. Bláha [-] , V. Kinzl [-]