FILO Ivan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bečov - Polerady 2:1p. (0:1) 24.03. 15:00 -
Hrobčice - TJ Baník Louka 1:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Háj - TJ Baník Louka 1:2 (1:1) 17.11. 14:00 -
Košťany - SK Dubí 1:6 (0:3) 11.11. 14:00 -
Rtyně - H. Jiřetín B 2:5 (2:2) 04.11. 14:00 -
Hostomice - Kostomlaty 4:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Trnovany - Proboštov B 5:4 (3:2) 21.10. 15:00 -
Suché - SK Dubí 11:1 (7:1) 14.10. 16:00 -
Hrob - Proboštov B 3:2 (3:2) 07.10. 16:00 -
TJ Baník Louka - SK Dubí 4:2 (2:0) 30.09. 15:30 -
Oldřichov B - Kopisty 6:2 (3:0) 24.09. 15:30 -
Kostomlaty - SK Dubí 2:1p. (1:0) 23.09. 15:00 -
Košťany - Unčín 0:3 (0:1) 16.09. 16:30 -
Unčín - Kopisty 4:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Braňany - Duchcov B 1:2p. (1:0) 27.08. 14:00 -
Suché - Polerady 3:1 (1:1) 19.08. 10:30 -
Duchcov B - Kostomlaty 2:1p. (1:1) 03.06. 16:00 -
SK Dubí - Duchcov B 2:3 (2:1) 27.05. 15:30 -
Rtyně - Sobědruhy 3:1 (1:1) 20.05. 15:00 -
Hrobčice - Bečov 2:8 (0:3) 13.05. 15:00 -
Háj - Suché 3:2 (3:0) 29.04. 15:00 -
Kostomlaty - Hrobčice 5:4 (1:1) 23.04. 15:30 -
H. Jiřetín B - Proboštov B 1:2 (1:0) 02.04. 16:30 -
Kostomlaty - Ohníč B 3:4p. (2:0) 26.03. 15:00 -
Unčín - H. Jiřetín B 2:0 (1:0) 12.11. 13:30 -
Duchcov B - SK Dubí 6:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Modlany B - Duchcov B 6:1 (2:1) 30.10. 14:00 -
Soběchleby - H. Jiřetín B 3:4 (0:3) 29.10. 15:00 -
Kostomlaty - Modlany B 1:3 (1:1) 22.10. 15:00 -
Oldřichov B - Rtyně 2:3p. (2:1) 15.10. 15:00 -
SK Dubí - Trnovany 2:4 (1:2) 08.10. 13:30 -
Ohníč B - Hostomice 2:1 (2:1) 05.10. 16:00 -
Zabrušany - SK Dubí 2:4 (1:3) 01.10. 15:00 -
Unčín - Oldřichov B 2:0 (1:0) 28.09. 16:30 -
Rtyně - Košťany 3:2 (2:1) 17.09. 14:30 -
Modlany B - Hostomice 6:0 (3:0) 28.08. 11:00 -
Kladruby - Košťany 0:5 (0:3) 27.08. 10:30 -
Proboštov B - Oldřichov B 6:3 (4:1) 18.06. 10:15 -
Hrobčice - H. Jiřetín B 0:4 (0:2) 28.05. 17:30 -
Duchcov B - Suché 1:5 (1:4) 21.05. 15:00 -
Zabrušany - Duchcov B 3:4 (2:3) 07.05. 15:00 -
Litvínov - Hrob 7:0 (4:0) 23.04. 17:00 -
Havraň - Polerady zrušen -
Rtyně - Litvínov 1:5 (0:4) 02.04. 17:00 -
Novosedlice - Hrobčice 11:0 (5:0) 13.11. 14:00 -
Košťany - Sobědruhy 3:1 (0:1) 24.10. 15:30 -
Polerady - Duchcov B 10:3 (4:2) 16.10. 15:30 -
Hrobčice - Sobědruhy 3:2p. (1:0) 09.10. 15:00 -
Hrob - Braňany 5:1 (2:0) 25.09. 16:30 -
Kladruby - Rtyně 4:7 (1:3) 18.09. 10:30