30.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Janků královédvorským hrdinou, Nové Strašecí neuspělo ani proti poslednímu celku tabulky

6

Fotbalisté Nového Strašecí nebodovali už celkem pět zápasů, ze kterých navíc mají hrozivé skóre 3:28. Kdy jindy přerušit sérii nezdarů než proti poslednímu mužstvu tabulky, kterým je B-tým Králova Dvora. Věřte, nebo ne, ale novostrašeckým Bubákům se to i kvůli hattricku Martina Janků nepovedlo ani v tomto případě.

Jednogólové vedení domácích

Od začátku utkání měli herně mírně navrch domácí, co se ale týče šancí, na ty zvítězili hosté.

Hned v první minutě mohl skóre utkání otevřít Jan Šrédl, samostatný únik na královédvorského gólmana ale neproměnil.

To ve 14. minutě potrestali domácí. Po chybě Nového Strašecí ve středu pole poslal Králův Dvůr do vedení Martin Janků.

Po zbytek úvodního dějství měla příležitosti na vstřelení branky obě mužstva, ty největší ale zahodili hosté. Ve stoprocentních šancích neuspěli Šrédl a Hartman.

Po úvodní pětačtyřicetiminutovce tak královédvorská rezerva vedla nad Novým Strašecím 1:0.

Spálené šance hostů a dokonaný hattrick

Druhá půle byla vesměs vyrovnaná, více šancí ale měli znovu hosté.

V 64. minutě se jim podařilo vyrovnat. Povedenou střelou z vápna srovnal skóre zápasu na 1:1 Daniel Mašek.

Vzápětí mohli novostrašečtí skóre otočit, Lukáš Mrázek ale zblízka hlavou netrefil odkrytou branku.

A tak se z vedení v 69. minutě radovali domácí. Hosté rozehrávali tak dlouho, až chybovali, a to svým druhým gólem v utkání potrestal Martin Janků.

V následujících minutách měl dvě velké příležitosti hostující Jan Šrédl, který se v tomto utkání ale opravdu zastřeloval. Nejprve zblízka netrefil odkrytou branku a poté neuspěl ani tváří v tvář brankáři Kovaříkovi.

A jak už bylo v tomto zápase zvykem, domácí nevyužité šance hostů potrestali brankou. V 84. minutě dokonal hattrick Martin Janků.

Domácím se vzápětí podařilo znovu snížit. Po přihrávce Maška se trefil Petr Nováček.

Nové Strašecí už ale ve zbytku zápasu vyrovnat nedokázalo, a rezerva Králova Dvora si tak připsala třetí výhru v sezoně.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Jsme rádi, že se nám konečně podařilo vyhrát i na domácí půdě. Myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě. Určitě zaslouží pochvalu Janků, který dal hattrick a i mimo to hrál dobře.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: Dnešní zápas jsme si prohráli víceméně sami. Standardně jsme udělali pár chyb dozadu, které soupeř potrestal. My jsme vyhořeli v koncovce. Naše řešení situací tři na dva nebo tři na jednoho je špatné. S tímhle ten zápas prostě nemůžeme vyhrát.

J. Kovařík [-] - J. Svoboda [-] , D. Tarhaj [-] , J. Rešl [-] , D. Matějka [-] , P. Dochtor [-] (59. P. Svoboda [-] ) - J. Fic [-] , J. Šindelář [-] (59. Š. Krivačka [-] ) , J. Bíba [-] (85. S. Jelínek [-] ) - A. Beneš [-] (70. A. Kočí [-] ) - M. Janků [-]

M. Klíma [-] - J. Gregor [-] , P. Nováček [-] , L. Mrázek [-] (80. M. Mžourek [-] ) , P. Svoboda [-] (46. M. Kříž [-] ) , J. Šrédl [-] , M. Erba [-] , J. Čech [-] , J. Sklenka [-] , M. Hartman [-] , D. Mašek [-]

ŽK: 29. D. Tarhaj , 73. P. Svoboda - 7. P. Svoboda .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: Hájek Lukáš - LAŠTOVIČKA Stanislav, SANDEV Viktor.