23.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Bojovný zápas mezi Nelahozevsí a královédvorskou rezervou dopadl lépe pro domácí, dvěma góly se blýskl Holý

45. J. Holý , 75. J. Holý (p.) , 88. A. Janovský - 34. A. Beneš
6

Rezerva Králova Dvora v minulém kole zaznamenala druhou výhru v sezoně, když porazila Kralupy výsledkem 2:1. Dnes se královédvorští fotbalisté představili na hosrké půdě v Nelahozevsi a po utkání, které příliš fotbalovosti nenabídlo, si třetí vítězství v probíhajícím ročníku nepřipsali.

Po gólu na obou stranách

Utkání od začátku příliš fotbalovosti nenabízelo. K vidění bylo hodně soubojů a ani terén kráse hry příliš nepřispíval.

Balón měli více na kopačkách hráči domácího týmu, kteří se spoléhali zejména na nakopávané míče dopředu.

Hosté hráli především na brejkové situace a ve 34. minutě se dostali do vedení. Po propadlém míči se přesnou střelou prosadil Adam Beneš.

Nelahozevští byli inkasovanou brankou zaskočeni, v poslední minutě prvního poločasu se jim ale přeci jen podařilo vyrovnat. Po rohovém kopu skóroval hlavou Jan Holý.

Do kabin se tak po pětačtyřiceti minutách šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Vítězný gól z penalty

Začátek druhé půle byl poměrně opatrný, jelikož oba celky věděly, že po inkasování druhé branky by se již nepříznivý výsledek utkání otáčel velice obtížně.

Králův Dvůr hrozil stále zejména po brejkových situacích vedených přes křídelní hráče. Domácí odpověděli vysunutím stopera Vorla na hrot.

Tento tah se Nelahozevsi čtvrt hodiny před koncem vyplatil, jelikož to byl právě Vorel, který byl faulován ve vápně a vybojoval pro svůj tým pokutový kop. Ten bezpečně proměnil autor úvodní branky zápasu Jan Holý, a poslal tak svůj tým poprvé v utkání do vedení.

Hosté se nevzdávali a do poslední chvíle bojovali o vyrovnání, veškeré naděje na bodový zisk ale utnul dvě minuty před koncem gólem na 3:1 Adam Janovský.

Nelahozeves tak doma porazil B-tým Králova Dvora 3:1.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Na utkání jsme se chtěli nějak připravit, ale moc se nás nesešlo. Byl to takový boj o dohrání. Kluci k tomu přistoupili dobře, a nakonec z toho jsou další tři zlaté body do tabulky.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Nebylo to moc o fotbale, byla to taková nakopávaná, se kterou my jsme nebyli nějak schopni se srovnat. Soupeř v tom byl daleko lepší. Neměli jsme zatím jediný trénink na trávě, takže jsem klukům ani nemohl nic vyčíst, jelikož to pro ně bylo opravdu těžké.

R. Zavadil [-] - D. Kaplan [-] (56. M. Hrnčíř [-] ) , J. Křtěn [-] , A. Janovský [-] (87. D. Kaplan [-] ) , L. Simon [-] , D. Kulhánek [-] , J. Holý [-] , T. Buldra [-] , D. Valda [-] , J. Vorel [-] , J. Emmer [-]

J. Kovařík [-] - J. Svoboda [-] , D. Matějka [-] , J. Rešl [-] (79. P. Holakovský [-] ) - A. Kočí [-] , J. Bíba [-] , Š. Krivačka [-] (83. P. Dochtor [-] ) , J. Fic [-] - A. Beneš [-] , P. Svoboda [-] - J. Rešl [-]

ŽK: 81. J. Holý - 86. J. Svoboda .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Jarolímek Roman - SOUKUP Marek, STEHLÍK Jan.