21.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Dynamo poprvé na jaře prohrálo, Kučerův gól ze 3. minuty rozhodl o třech bodech pro Jíloviště

9

Podzimní střetnutí těchto dvou celků přineslo jednoznačnou výhru 5:0 pro Jíloviště. Dnešní utkání už tak jednoznačné jako na podzim nebylo, přesto si však fotbalisté Jíloviště po brance Kučery ze 3. minuty znovu připsali tři body.

Rychlé vedení hostů

Do utkání vstoupili skvěle hosté, kteří se už ve 3. minutě radovali z vedení. Po přihrávce Pospíchala otevřel skóre utkání ve formě hrající Jakub Kučera.

Zápas příliš pohledný nebyl. Oběma mužstvům ztěžoval hru těžký terén, a proto se oba celky spoléhaly především na nakopávané míče.

Nelahozevští měli během úvodního dějství několik standardních situací, po žádné z nich ale skóre srovnat nedokázali.

V závěru první půle byl blízko vyrovnání Jan Holý, po přihrávce ze strany ale střelou z malého vápna nevsítil.

Výsledkem tak bylo poločasové skóre 1:0 pro hostující tým.

Dvakrát tyč, ale vyrovnání nepřišlo

Hostující tým si byl vědom svého náskoku, a proto se soustředil především na defenzivu.

I tak ale dokázal několikrát zahrozit, a to zejména po brejkových situacích. Žádná z nich ale navýšením náskoku neskončila.

Domácí se snažili o vyrovnání, šance však nepřicházely.

Pár minut před koncem byl přeci jen blízko srovnání skóre domácí Jan Vorel, který napřáhl z přímého kopu ze slibné vzdálenosti. Jeho střela ale pouze orazítkovala obě tyče Valtrovy branky.

Nelahozeves si tak po prohře 0:1 s Jílovištěm na jaře poprvé nepřipsala ani jeden bod.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Mrzí mě, že jsme doma prohráli. Kdybychom měli nějaké velké štěstí, mohli jsme uhrát bod. Výsledek ale asi odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Soupeř dokázal na rozdíl od nás proměnit jednu z šancí, a proto zaslouženě vyhrál.

TJ Jíloviště
Tomáš Šorna: Jsem spokojený, že po domácí prohře s Kralupy se nám podařilo uválčit tři body. Dokázali jsme si poradit i s nějakými absencemi a udrželi jsme výsledek 1:0 po celý zápas.

P. Heimrath [-] - T. Pokorný [-] (34. J. Křtěn [-] ) , P. Dubský [-] , J. Emmer [-] , J. Vorel [-] , A. Janovský [-] (68. R. Kochman [-] ) , L. Simon [-] , D. Kulhánek [-] (62. D. Kaplan [-] ) , J. Holý [-] , T. Buldra [-] , D. Valda [-]

V. Valtr [-] - T. Šorna [-] , J. Kučera [-] , L. Soldát [-] , J. Pospíchal [-] (73. M. Wágner [-] ) , Š. Frank [-] , O. Vrabec [-] , F. Janoušek [-] , A. Boruta [-] , J. Rada [-] , M. Rajnoch [-]

ŽK: 92. D. Kaplan - 45. A. Boruta , 82. M. Rajnoch .
Počet diváků: 51. Rozhodčí: VOLENEC Jiří - PIPEK Šimon, CHALUPA Martin.