19.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Milín si zastřílel na půdě královédvorské rezervy, Cábelíci dostali šest gólů

21. M. Janků , 86. A. Kočí - 9. L. Kunc , 48. L. Kunc , 58. S. Gabriel , 64. L. Kunc , 76. S. Gabriel , 81. L. Kunc
9

B-tým Králova Dvora v minulém kole potrápil Jíloviště, kterému nakonec podlehl těsně 2:1. Dnes proti němu stál ještě o něco těžší soupeř, a to Milín. Cábelíci drželi v poločase s favoritem utkání remízový výsledek, milínskému náporu ve druhé půli ale už vzdorovat nedokázali.

Na gól Kunce odpověděl Janků

Favorizovaný Milín se v prvním poločase spíše dostával do utkání. Zvykal si na těžký terén a mladého běhavého soupeře.

Přesto se hosté dokázali v 9. minutě dostat do vedení. Odražený balón si na hranici vápna našel Luboš Kunc a tvrdou střelou pod břevno poslal svůj tým do vedení.

Domácí po zhruba dvaceti minutách hry dokázali využít okénka v hostující obraně a zásluhou Martina Janků srovnali na 1:1.

Ve zbytku poločasu hra příliš krásy nepobrala a k vidění nebylo ani mnoho šancí, přeci jen se však domácí mohli dostat do vedení. Po individuální akci Bíby ale z úhlu netrefil prázdnou branku Petr Dochtor.

Úvodní dějství tak skončilo remízou 1:1.

Hostující dominance

Milínští vstoupili do druhé půle výborně a začali sázet jednu branku za druhou.

Po třech minutách hry poslal svůj tým podruhé v zápase do vedení znovu Luboš Kunc.

O deset minut později se prosadil také nejlepší střelec Milína Stanislav Gabriel, který zvýšil na 3:1.

V 64. minutě dokonal Luboš Kunc hattrick, a hosté tak vedli už 4:1.

Milínský brankostroj neustával, v 76. minutě zvýšil na 5:1 svým druhým přesným zásahem v utkání Stanislav Gabriel.

Třígólový Luboš Kunc neměl dost a zhruba deset minut před koncem přidal svou čtvrtou branku zápasu.

Domácí ještě v závěru dokázali přidat svůj druhý gól, o který se postaral Adam Kočí. Pro královédvorskou rezervu to tak byla alespoň malá útěcha.

To však neměnilo nic na tom, že Milín si po dominantním výkonu a jednoznačném vítězství 6:2 odvezl z Králova Dvora všechny tři body.

FK Králův Dvůr B
Petr Dochtor: Výsledek vypadá jednoznačně, průběh ale podle mě tak jednoznačný nebyl. Kdybychom ve druhé půli udrželi alespoň deset minut remízový stav, mohlo to být alespoň jen 3:1 nebo 4:1.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Pro nás důležité a těžké vítězství z venku, jelikož se nám herně nedařilo tak, jako s Vestcem. Body z venku se počítají, Vestec dnes prohrál s Podlesím, takže jsme na dostřel druhého místa. Soutěž bude ještě hodně těžká, takže pro nás důležité tři body z venku, i když s hrou jsme nebyli tak spokojení.

J. Kovařík [-] - J. Rešl [-] , J. Svoboda [-] , D. Tarhaj [-] (52. J. Rešl [-] ) - A. Beneš [-] (68. Š. Krivačka [-] ) , J. Bíba [-] (68. P. Holakovský [-] ) , J. Fic [-] , M. Janků [-] , D. Matějka [-] - P. Dochtor [-] (58. A. Kočí [-] ) , P. Svoboda [-]

J. Poplštein [-] (38. A. Kubík [-] ) - L. Rom [-] , J. Obdržal [-] , J. Kvída [-] , V. Šilhavý [-] (74. M. Zákoucký [-] ) , A. Maršík [-] - K. Soldát [-] , M. Pohořálek [-] (79. O. Vrkoč [-] ) , L. Kunc [-] (85. R. Švehla [-] ) - J. Bican [-] , S. Gabriel [-]

ŽK: 27. D. Matějka - 15. J. Obdržal .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PETRŽELA Jiří - ŘIČICA Jiří, ZÍKA Jan.