18.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

71. M. Erba - 90. R. Kochman
7

Novému Strašecí se první jarní utkání povedlo na jedničku, když dokázalo porazit fotbalisty Kralup. Dynamo také bodovalo naplno, když na domácí půdě přemohlo 4:3 Rakovník. V dnešním utkání čekali diváci na gól 71. minut, a když už to vypadalo, že v rakovnickém azylu zvítězí domácí, tedy Nové Strašecí, v poslední minutě se Nelahozevsi podařilo vyrovnat.

Vyrovnaná půle bez gólu

Utkání otevřela hlavička Jaroslava Emmera po rohovém kopu. Pokus nelahozevského kapitána však směřoval pouze do rukavic domácího brankáře Hrnčíře.

Na druhé straně mohl odpovědět Kučera, který dostal balón za obranu. Křížné zakončení se ale do branky těsně nevešlo.

Po chvíli měli domácí otevření skóre na dosah. Zaváhání defenzivy hostí přečetl Nováček, který balón posunul do šestnáctky na Mrázka. Novostrašecký fotbalista míč netrefil ideálně a  pouze ho posunul k Maškovi, jenž tvrdou ranou orazítkoval břevno.

Tlak domácích pokračoval i nadále. Šrédl posunul balón na Nováčka, který ve stoprocentní příležitosti i za přispěním obránce hostí branku těsně minul.

Po chvíli se připomněli i fotbalisté Nelahozevsi. Po riskantním zaseknutí domácího obránce Erby následovalo zakončení zpoza vápna, o které se postaral Tomáš Buldra. Jeho pokus novostrašeckou branku těsně přeletěl.

Po pár minutách mohl obrovskou chybu hostujícího Vorla potrestat Kučera, skvělým zákrokem ho ale vychytal Zavadil.

Další výraznější momenty úvodní dějství již nepřineslo, a hráči tak odcházeli do kabin za stavu 0:0.

Vedení domácích a vyrovnání v 90. minutě

Od začátku druhé půle byla hra poměrně vyrovnaná a přelévala se ze strany na stranu.

Výraznější příležitosti se diváci dočkali dvacet minut před koncem, a hned z toho byla úvodní branka zápasu. Odražený balón si po přímém kopu novostrašeckých našel Matěj Erba a střelou z dálky otevřel skóre.

Nelahozeves se snažila odpovědět, nadále však hrozili i domácí. Definitivně zápas rozhodnout se jim ale nepodařilo.

V poslední minutě zahrávali nelahozevští rohový kop a střídající Radim Kochman hlavičkou na zadní tyč vyrovnal na 1:1.

Utkání mezi Novým Strašecím a Nelahozevsí tak skončil remízou 1:1.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: Dneska jsme vyhořeli na proměňování šancí, z čehož vyplynulo to, že nás Nelahozeves v poslední minutě potrestala vyrovnávací brankou, a bereme tak pouze bod.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: Domácí měli více brankových příležitostí, ale kromě jedné střely z vápna všechno vychytal vynikající Zavadil. V poslední minutě jsme kopali roh a hlavou vyrovnal Kochman. S bodem jsme spokojení.

Z. Hrnčíř [-] - J. Gregor [-] , M. Hartman [-] (83. O. Bačo [-] ) , J. Čech [-] , M. Erba [-] - J. Šrédl [-] , M. Podzemský [-] (56. P. Svoboda [-] ) , P. Kučera [-] , D. Mašek [-] (37. M. Mžourek [-] ) , P. Nováček [-] - J. Mrázek [-] (86. M. Krupička [-] ) -

R. Zavadil [-] - V. Vymětalík [-] , M. Pekárek [-] (58. O. Došek [-] ) , A. Janovský [-] (70. D. Kaplan [-] ) , L. Simon [-] , J. Holý [-] , T. Buldra [-] , D. Valda [-] , T. Pokorný [-] (79. R. Kochman [-] ) , J. Vorel [-] , J. Emmer [-]

ŽK: 78. M. Hartman - 32. T. Pokorný , 43. V. Vymětalík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Čechmánek Igor - NOVOTNÝ Lukáš, SANDEV Viktor.