24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Rudolec na svém přehrál Březí-Březské

13

Rudolec si připsal proti Březí-Březské domácí výhru v poměru 3:1

Domácí o dva góly lepší

Rudolec začal zápas velmi aktivně a ujal se vedení v 30. minutě díky brance Pavla Čejky, který se prosadil přesnou střelou a poslal míč do sítě Březí. Tento gól poskytl Rudolci výhodu a posílil jejich sebevědomí.

Před koncem prvního poločasu přišla další branka z kopaček Pavla Čejky. V 45. minutě se opět prosadil a zvýšil vedení Rudolce na 2:0. Bylo zřejmé, že Čejka měl ve svém výkonu vynikající den a svými góly sehrál klíčovou roli ve prospěch svého týmu.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé polovině se Březí snažilo vrátit zpět do zápasu a snížit rozdíl. V 60. minutě se jim to podařilo díky brance Dominika Urbánka, který snížil na 2:1. Březí získalo novou naději na vyrovnání, ale Rudolec se nenechal zaskočit a držel se pevně svého vedení.

V 75. minutě se na hřiště dostal střídající hráč Ladislav Pártl a okamžitě se prosadil. Pártl přidal třetí branku pro Rudolec a navýšil náskok na 3:1. Tento gól definitivně zlomil odpor Březí a potvrdil vítězství Rudolce.