3:1
(2:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

16.06.2024 16:30

15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Věchnov zakončuje sezónu vítězstvím


Branky


14

Věchnov na svém hřišti vybojoval 3 body proti silnému týmu Radešínské Svratky. Přečtěte si o průběhu a ohlas domácích.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Vedení Věchnova

Třetí červnová neděle nebyla jen oslavou všech otců, kteří slavili svůj den, ale také se ukončila 24týdenní akci a tou je III. Třída okresu Žďár nad Sázavou. V posledním kole změřili síly domácí Věchnov a rezerva Radešínské Svratky. Začátek zápasu začal v rychlém tempu a šance se tvořili na obou stranách. Tu první si vytvořili hosté, kteří hned po výkopu dlouhým pasem oslovili Hamříka, který se k dlouhému pasu nedostal ideálně a bránu netrefil. To domácí Kalvoda se ve 3. minutě nemýlil, kdy využil skvělého centru Smolíka a v samostatném úniku nedal hostujícímu Veselému šanci. V 8. minutě se dostal po rohovém kopu do zakončení agilní Hamřík, ale našel pouze dobře postaveného brankáře Starého. A přeci jen se Hamřík gólové oslavy dočkal a to za notného přispění brankáře Starého, který neodhadnul střelu hlavičkou a skóre bylo vyrovnáno. Po té se hra vyrovnala a na obou stranách se šance množily jen koření fotbalu nepřicházelo. Nepřesnost střelby a finálních přihrávek byla jedinou kaňkou na poměrně pěkné fotbalové podívané. Ovšem 37. minuta se opět zapsala do děje zápasu a to krásnou akcí, kterou započal Petr Kubík, který krásným a přesným centrem našel Vojtěcha Kroupu, který ještě krásněji zpracoval a zakončil. Ve 42. minutě ještě domácí zahrávali rohový kop, který se dostal až na Pečinku, který efektními nůžkami bránu minul.

Potvrzení vítězství

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první. Vyrovnaná partie, akorát ta přesnost ve finální fázi nevycházela. No a pak se povedlo střídání, V 65. minutě se dostal na hřiště Vít Kubík, který byl na hřišti minutu a půl a dostal od Smolíka krásný centr, který Vít Kubík vzal do své moci a střelou na přední tyč rozjásal tribuny po třetí. Pak se začala zvyšovat nervozita a hra se začala kouskovat, Radešínská Svratka kopala několik přímých kopů s bídným koncem akorát jeden stál za to a to hlavička Bukáčka v 71. minutě, které moc nechybělo aby se konalo snížení skóre. Domácí měli také šance, ale zakončení bylo prachbídné, jediná akce která stojí za zmínku je ze 78. minuty, kdy se Veselému nepovedl odkop a Kroupovi se podařilo míč vzít do dvé moci, ale po několika kličkách trefil vracejícího se Veselého, který míč chytil. A jelikož přibývajícím časem a úbytkem sil se vytratila i fotbalovost a už se všichni zúčastnění těšili na orosenou pozápasovou odměnu tak rozhodčí Dostál úderem 90. minuty zápas ukončil a udělal pomyslnou tečku za sezonu 2023/2024, kterou Věchnov ukončil výhrou 3:1.

 Ohlasy k zápasu


TJ Věchnov
David Starý (brankář): Zasloužená výhra, i když se nerodila lehce. Svratka hrála výborně a nebýt nepřesností v koncovce, asi by se to vyvíjelo jinak. Svojí školáckou chybou jsem nechal Svratku vyrovnat a musím pochválit kluky za bojovnost a skvělou hru, na kterou se dalo konečně koukat. My teď přes léto doléčíme zranění a s novým trenérem se pustíme do nové sezóny. Krásné prázdniny všem přátelům vesnické čutané.
Sestavy


TJ Věchnov
D. Starý [-] - P. Kubík [-] , P. Soudek [-] , M. Pečinka [-] , O. Zonyga [-] , R. Kalvoda [-] , V. Kroupa [-] , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , T. Kolbábek [-] , J. Šípek [-] (65. V. Kubík [-] )

FK TJ Radešínská Svratka B
P. Veselý [-] - J. Hamřík [-] , R. Kubík [-] , J. Dostál [-] , P. Bukáček [-] , L. Prokop [-] (65. J. Janů [-] ) , K. Štegner [-] , P. Sochor [-] , J. Hájek [-] , J. Nejedlý [-] (80. M. Holý [-] ) , L. Buřval [-]

ŽK: 68. T. Kolbábek - 83. L. Buřval . ČK: 58. P. Bukáček .
Hráči zápasu: V. Kubík , V. Kroupa .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: DOSTÁL Petr - SKRYJA Stanislav, ŠUSTÁČEK David.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Lukáš Novotný

Expert: Pavel Jelínek
Tip experta: výhra domácích

Věchnovu se pomale vyprázdnila marodka a už zase ladí formu. Vyhrají větším rozdílem.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích