2:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 16:30

15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Březí postupuje z druhého místa


Branky


14

Březí porazilo na svém hřišti Pohledec a postupuje. Přečtěte si ohlas.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Vyrovnaná bitva

V posledním zápase sezóny ve III. třídě se Březí střetlo s Pohledcem. Březí znalo své umístění v tabulce již před zápasem. To možná vedlo k mírné ztrátě koncentrace na začátku zápasu. První poločas byl velmi vyrovnaný, přičemž Pohledec předvedl překvapivě dobrý výkon, který vůbec neodpovídal jejich postavení v tabulce. Obě strany měly několik šancí, ale žádná z nich neskončila gólem, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Březí si zajistilo vítězství

Ve druhém poločase Březí zvýšilo tempo a začalo více tlačit na soupeře. První gól padl v 65. minutě, kdy Musil konečně prolomil obranu Pohledce a poslal domácí do vedení. O pouhých pět minut později přidal druhý gól Dostál, čímž definitivně rozhodl o osudu utkání. Navzdory snaze Pohledce se již žádné další branky nepodařilo vsítit. Březí tak dotlačilo zápas do vítězného konce a oslavilo svůj postup ve velkém stylu. Celý tým si zaslouží pochvalu za historický úspěch a odhodlání, které prokázali během celé sezóny.Ohlasy k zápasu


TJ Březí-Březské
Pavel Jelínek (obránce): Náš poslední zápas ve III. třídě byl trošku ovlivněn tím, že jsme pohár za druhé místo dostali před zápasem, protože se už všichni viděli s pohárem u pivka (smích). Ale zápas jsme dotlačili do vítězného konce, Pohledec byl velice nepříjemný soupeř a nechápu jejich postavení v tabulce. Chci poděkovat všem co nějak přispěli k historickému úspěchu ve Březí.
Sestavy


TJ Březí-Březské
A. Holubář [-] - P. Jelínek [-] , P. Šimek [-] (65. J. Gruber [-] ) , M. Holánek [-] , L. Matoušek [-] (46. O. Broža [-] ) - M. Musil [-] , M. Hřebíček [-] (80. S. Tvarůžek [-] ) , D. Dostál [-] , P. Drápela [-] - D. Urbánek [-] , J. Chlup [-] (70. R. Štěpánek [-] )

TJ Pohledec
L. Hudeček [-] - M. Žák [-] , V. Šaroun [-] , J. Beneš [-] , L. Jambor [-] , O. Krejčí [-] (85. T. Vambera [-] ) , F. Karmazín [-] , M. Šajner [-] (26. J. Švanda [-] ) , J. Švanda [-] , J. Pustina [-] , T. Hromádka [-]

ŽK: 90. P. Jelínek - 66. J. Beneš , 70. T. Hromádka .
Hráči zápasu: D. Dostál , M. Musil .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: BEDNÁŘ Daniel - VALA Zdeněk (N), HABÁN Tomáš (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Lukáš Novotný

Expert: Pavel Jelínek
Tip experta: výhra domácích

Poslední zápas sezóny a doufáme, že před větším publikem (úsměv). Jdeme si doma pro 3 body a pak začnou velké oslavy.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích