3:1
(1:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 13:30

15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Ujčov otočil zápas s Bory


Branky


40. J. Nedoma , 51. R. Čuhel , 66. P. Ryba - 22. J. Dvořák
14

Ujčov opět inkasoval jako první, přesto po zlepšeném výkonu ve druhé půli zápas zvládl. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První půle přinesla dvě branky a nerozhodný stav.

Utkání začalo ve velmi ospalém tempu a všichni aktéři jakoby se na hřišti hledali. Hosté se z letargie probrali rychleji. První náznak bohorovně hrající domácí družina v 14min ještě přežila, ale nepoučila se. Ve 22min po prímočaré, rychlé akci zakončoval do prázdné Dvořák 0:1. Domácí byli hodně dole a dlouhé minuty se na hřišti hledali. Vysvobození přišlo ve 40min,kdy dalekonosný projektil Šikuly gólman hostí pouze vyrazil před sebe a na hraně ofsajdu stojící Nedoma vyrovnal 1:1. Hra dostala nový náboj a do kabin se šlo s velkým očekáváním.

Ujčov zápas otočil a zaslouženě bere vítězství.

Domácí hned od začátku druhé půle roztočili slušný kolotoč kolem svatyně hostí a brzy se také dostavil výsledek. V 55min po krásném pasu středem pole, obstřelil  Radek Čuhel hostujícího gólmana a dal domácím vedení 2:1. Ujčov pokračoval v nátlakové hře a znovu udeřil. Tentokrát míč za obranu zkrotil Ryba a utěšenou ranou prostřelil potřetí soupeřova brankáře 66min 3:1. Domácí vědomi si pohodlného náskoku opět přepli do ospalého módu a hlavně směrem dozadu již podle pravidla- kdo se vrací, nevěří brankáři, nechali hosty několikrát nebezpečně zakončit. Ti své šance však trestuhodně zahodili a tak veseleji bylo na závěr v Ujčově.  Ujčov tak v závěrečné tabulce obsadil 6.místo a hlavně zlepšením v závěru soutěže si spravil reputaci. 


Ohlasy k zápasu


SK Ujčov
Oskar Jančík (vedoucí mužstva): Poslední utkání sezóny jsme chtěli zvládnout ať už kvůli našim fanouškům, ale i kvůli celkové atmosféře v kabině... A taky byl ve hře 5. flek a slíbená bečka. O fous to nedopadlo... No o fous, body sice nastejno, ale mínus 40 branek. Takže nakonec asi v pořádku. Každopádně si cením party a srdíčka a ochoty se angažovat a fungovat jako tým... abych to nepřehnal s tou chválou. Každopádně Ujčov pitcho!!!!

TJ Družstevník Bory B
Stanislav Krejčí (hráč): Na Ujčov jsme vlétli, ale po půl hodině hry začali přebírat otěže kluci z Ujčova. My jsme zabrali zase až posledních 15 minut, kdy to smrdělo vyrovnáním, bohužel jsme nebyli schopní trefit branku.Sestavy


SK Ujčov
F. Bureš [-] - R. Čuhel [-] , V. Šikula [-] (70. Z. Bednář [-] ) , Z. Josífek [-] (81. J. Večeřa [-] ) , J. Mareš [-] , J. Nedoma [-] , P. Mitáš [-] , P. Mitáš [-] (59. P. Ryba [-] ) , M. Loukota [-] (59. P. Mareš [-] ) , O. Jančík [-] , O. Mareš [-] (46. P. Rotkovský [-] )

TJ Družstevník Bory B
M. Netolický [-] - D. Frejlich [-] (59. V. Beneš [-] ) , J. Dvořák [-] (59. M. Požár [-] ) , J. Kujal [-] , M. Zástěra [-] , P. Psohlavec [-] , S. Krejčí [-] , Z. Hlaváč [-] , M. Tvrdý [-] , O. Hlaváč [-] (66. J. Netolický [-] ) , M. Špaček [-]

ŽK: 35. P. Mitáš - 74. S. Krejčí .
Hráči zápasu: J. Nedoma - D. Frejlich .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BUDÍN Jan - HLADÍK Jiří, HOMOLA Matěj.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Lukáš Novotný

Expert: Pavel Jelínek
Tip experta: výhra domácích

Ujčov si brousí zuby na 5 flek . Věřím, že doma vyhrají i větším rozdílem.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích