21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

89. P. Ryba
13

Ujčov si připsal proti Počítkám B výhru gólem v samém závěru

V první půli branka nepadla

Ujčov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Počítek B. V minulém kole Ujčov doma nestačil na Věchnov, kterému podlehl 0:1. Počítky B doma naopak zvítězily nad Velkou Losenicí 5:2. Na podzim se oba celky rozešly smírnē 5:5. Za příjemného jarního počasí se hrál ze začátku

Hosté rozhodli o své výhře v závěru zápasu

Ve druhém poločase pokračovala marná snaha o úvodní gól. Hlavně domácí se v koncovce trápili. Když už to vypadalo na bezbrankovou remízu, přišel v 89. minutě obrovský výbuch radosti na domácí straně, když vystřílel Ujčovu důležité tři body Přemysl Ryba -1:0.

SK Ujčov
Jančík Oskar, vedoucí mužstva: Utkání začalo minutou ticha,kterou nařídil sudí Juda na počest památce Zdeňka Novotného z Jimramova. Po zahájení hry bylo k vidění pramálo fotbalové kvality, náš nervózní výkon se projevoval hlavně ve hře dopředu a střílení branek je pro nás aktuálně noční můra. Hosté se dopředu také moc nehrnuli a tak půle skončila bez branek. Ve druhé půli jsme hosty zamáčkli před jejich bránu, ale celá řada centrů postrádala potřebnou kvalitu. Překvapivě to byli naopak hosté, kteří se dostali třikrát za půlku a můžeme děkovat Fan Buršovi, že nás udržel ve hře o všechny body. Posledních deset minut jsme předvedli našim fanouškům co vše se dá zahodit a spása přišla po poslední standartce a chladnokrevné bombě pod víko v podání mazáka Přemysla. Veledůležité vítězství nás povzbudí do dalších bojů, nejbližší zápas nás čeká v neděli dopoledne ve Stáji.

SK Ujčov
F. Bureš [-] - P. Mareš [-] , V. Šikula [-] (74. J. Mareš [-] ) , Z. Josífek [-] , M. Dvořáček [-] , J. Nedoma [-] , M. Mokrý [-] (67. J. Večeřa [-] ) , J. Štourač [-] (46. D. Nedoma [-] ) , M. Loukota [-] (67. P. Ryba [-] ) , P. Mitáš [-] , O. Jančík [-]

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Straka [-] , R. Schneider [-] , L. Kachlík [-] , V. Padalík [-] - D. Bednář [-] , P. Hájek [-] , V. Klíma [-] , L. Sláma [-] (79. T. Říčan [-] ) - O. Šulc [-] , L. Trojan [-] (46. M. Kříž [-] ) -

ŽK: 43. V. Šikula - 29. P. Hájek .
Hráči zápasu: F. Bureš - T. Straka .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - MAREŠ Jiří (N), MAREŠ František (N).