21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

21. J. Chlup , 80. D. Urbánek - 27. M. Žák
13

Březí-Březské si připsalo proti Pohledci těsnou domácí výhru 2:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V nedělním fotbalovém utkání mezi týmy Březí a Březké-Pohledec se diváci skutečně nemuseli nudit. Obě strany předvedly skvělý výkon, který vyvrcholil dramatickým závěrem a vítězstvím domácího týmu.

Začátek zápasu naznačoval vyrovnanou bitvu, přičemž první branku si připsal v 21. minutě Jiří Chlup z týmu Březí. Tento gól uvedl domácí fanoušky do varu a věřili, že jejich tým dokáže udržet vedení. Nicméně soupeři z Pohledce měli jiné plány.

Ve 27. minutě se dostal k míči Michal Žák a vyrovnal na 1:1. Tento gól ukázal, že hostující tým nehodlá jen tak složit zbraně. Hráči obou stran pokračovali v tvrdém boji o převahu na hřišti a šance se střídaly na obou stranách.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Do posledních deseti minut zápasu vstoupili hráči s napětím. Domácí tým Březí měl větší držení míče, ale hosté byli nebezpeční při rychlých protiútocích. Ve 80. minutě přišla klíčová chvíle, která rozhodla o výsledku utkání. Dominik Urbánek z týmu Březí se prosadil přes obranu soupeře a vstřelil gól na 2:1. To zvedlo vlnu nadšení u domácích hráčů i fanoušků.

Do konce zápasu se hostující tým snažil vyrovnat, ale domácí tým Březí se skvěle bránil a udržel své vedení. Závěrečný hvizd rozhodčího potvrdil, že domácí tým zvítězil v dramatickém zápase s konečným výsledkem 2:1.

TJ Březí-Březské
J. Gruber [-] - M. Holánek [-] - D. Urbánek [-] , J. Chlup [-] , P. Jelínek [-] , J. Jobánek [-] , M. Musil [-] , R. Štěpánek [-] , V. Klíma [-] - A. Crha [-] (15. M. Tomek [-] ) , O. Broža [-] -

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - J. Pustina [-] , M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] (82. K. Hofta [-] ) , J. Švanda [-] , A. Jinek [-] (70. O. Žák [-] ) , M. Hejl [-] , L. Novotný [-] , V. Šaroun [-] , T. Hromádka [-]

ŽK: 55. M. Musil , 73. P. Jelínek - 22. L. Novotný , 72. D. Bártek , 73. T. Šolc .
Hráči zápasu: M. Žák .
Počet diváků: 78. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - HABÁN Tomáš (N), ŠVANDA Josef (N).