20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Křoví přehrálo Hamry B

16

Křoví si připsalo proti Hamrům B zcela jasnou domácí výhru 5:0

Domácí rozhodli již v první půli

Sokol Křoví přivítalo na svém hřišti Hamry B. Začátek zápasu vyšel domácímu týmu náramně. Hned ve 3. minutě se prosadil Karel Jilg -1:0. Další branka na sebe dlouho nenechala čekat a v 5. minutě vedli domácí zásluhou Jiřího Smutného již 2:0. No a když v 6. minutě přidal třetí branku svým druhým gólem Karel Jilg , bylo to již 3:0 a hosté byli zralí na ručník. Potom domácí přeci jen lehce polevilo a do konce poločasu přidali již jen jednu branku, kterou vstřelil ve 36. minutě Tomáš Panáček -4:0

Domácí ještě skóre navýšii

Ve druhém poločase již za rozhodnutého stavu domácí hleděli hlavně na zadní vrátka. Přesto ještě jednu branku do závěrečného hvizdu stihli, když v poslední 90. minutě Karel Jilg zkompletoval hattrick a domácí tak oslavili jednoznačnou výhru 5:0.

TJ Sokol Křoví
F. Mičánek [-] - . Maloň [-] , J. Bartošek [-] , K. Jilg [-] - T. Panáček [-] , J. Macholán [-] (46. L. Valach [-] ) , J. Smutný [-] , J. Hanus [-] , R. Datinský [-] (77. T. Trnka [-] ) - A. Sus [-] (70. D. Ševčík [-] ) - J. Dolníček [-] (46. L. Mencler [-] )

FC Hamry nad Sázavou B
L. Benc [-] - K. Suský [-] , T. Novotný [-] , F. Chlubna [-] , Z. Šerejch [-] , P. Vašek [-] (68. P. Špinar [-] ) - M. Štola [-] , M. Černý [-] , J. Culek [-] - L. Sýs [-] , P. Hron [-] (46. O. Váca [-] )

ŽK: 8. J. Macholán .
Hráči zápasu: K. Jilg .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - BARTOŠEK Petr (N), MIDRLA Martin (N).