20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Rozjetý Radostín B přivezl výhru z Pohledce

16

Pohledec si připsal proti Radostínu B domácí porážku 1:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Pohledec přivítal na svém hřišti fotbalisty z Radostína B. V minulém kole si Pohledec přivezl bod z Ujčova za remízu 3:3. Radostín B si naopak na svém hřišti vyšlápnul na lídra tabulky z Velkého Meziříčí C a uštědřil mu první a k tomu drtivou porážku v poměru 5:0.  Na podzim se radovali z výhry 5:2 hráči Pohledec. První poločas zápasu se domácímu týmu povedl, když ve 30. minutě musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Tomáš Šolc - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci a tu také ve 40. minutě proměnil Karel Kučera a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu v poměru 1:1 Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase  se strhnula bitva o vítěze , kterou rozhodl pro hosty v 63. minutě Vít Ambrož a hosté si tak připsali další výhru a to v poměru 1:2.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] , T. Šolc [-] , D. Bártek [-] , T. Hromádka [-] , A. Jinek [-] (62. J. Švanda [-] ) , J. Beneš [-] , L. Novotný [-] , L. Jambor [-] , J. Pustina [-] , F. Karmazín [-] (77. K. Hofta [-] )

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
D. Homola [-] - P. Gregar [-] (66. M. Láznička [-] ) , K. Kučera [-] , J. Koudela [-] , V. Ambrož [-] (84. J. Willisch [-] ) , L. Dvořák [-] , T. Kadlec [-] , T. Staněk [-] , Š. Havlíček [-] (46. L. Kozel [-] ) , P. Koudela [-] , Š. Pták [-]

ŽK: 90. J. Willisch .
Hráči zápasu: T. Šolc - V. Ambrož .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - SKALNÍK Petr (N), VEČEŘA Daniel (N).