19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

--

Radostín B deklasoval vedoucí Velké Meziříčí C

18. D. Invald , 21. T. Kadlec , 26. T. Kadlec , 86. J. Poul , 89. J. Poul
15

Radostín B si připsal proti Velkému Meziříčí C vysokou výhru 5:0 a uštědřil svému soupeři první soutěžní porážku

Domácí o tři góly lepší

Radostín B přivítal na svém hřišti fotbalisty z Velkého Meziříčí C. V minulém kole zvítězilo Velké Meziříčí C jasně nad Ujčovem v poměru 6:0. Radostín B svůj zápas kvůli podmáčenému terénu neodehrál. Na podzim se radovali z výhry 6:2 hráči z Velkého Meziříčí C. Zápas se hrál za pěkného počasí, které svědčilo domácímu týmu. První čtvthodinka ještě nenaznačovala co následně nastane. Osm minut hrůzy pro hosty načal Daniel Invald -1:0. Domácím v tu dobu dali vše na co sáhly. Hlavně Tomáši Kadlecovi, který ve 21. a 26. minutě stanovil nečekané poločasové skóre 3:0.

Domácí ještě skóre navýšii

Domácí tak nastupovali do druhého poločasu s nadějným vedením 3:0. Hosté byli tentokrát do předu bezzubý a navíc v závěru zápasu inkasovali další dvě branky. O ty se postaral 86. a 89. minutě Jan Poul, který tak podtrhnul překvapivé ale zasloužené vítězství domácích v poměru 5:0.