17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Radostín B zvítězil i ve Křoví

13

Křoví si připsalo proti Radostínu B nečekanou domácí porážku 1:3

Hosté o dva góly lepší

Křoví přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Radostína B. V minulém kole si Radostín připsal výhru v Hamrech a i v Křoví toužil uspět. Křoví naopak remizovalo na svém hřišti s Ujčovem 3:3. Zápas se hrál za chladného velikonočního počasí. Začátek zápasu se vydařil lépe hostům, které poslal v 6. minutě do vedení Karel Kučera -0:1. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale v koncovce byli bezzubý. Hosté byli přeci jen efetivnější, což potvrdil ve 38. minutě opět Karel Kučera -0:2. Hosté toto vedení do konce poločasu udrželi a měli nakročeno opět k venkovní výhře.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase dokázali v 68. minutě domácí vstřelit Karlem Jilgem kontaktní branku na 1:2. Jenže hosté drama nepřipustili a v 76. minutě jim vrátil dvoubrankový náskok Rostislav Večera -1:3. Ve zbytku zápasu již hosté své vedení udrželi a i ve druhém venkovním zápase po sobě si odvezli všechny body domů.